$27,999,69 Dolarlık Vurgun / Kerae Medical Hacked ∽ #Memotaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,335
32
setxkbmap tr

Hll'sin kardeşim.

Helal olsun. Başarılarının Devamını Dilerim. :)

Helal olsun be!
Emegine sağlık kizilaya bagislaman cok güzel olmuş baskasi yerdi :)

Dostum eline , emeğine sağlık biraz geç yazıyorum ama helal olsun sana :) iyi vurgun .

emeğine sağlık helal olsun iyi vurgun :)

Eline emeğine inançlı ruhuna sağlık .

Bu doruymuş o zaman yer yerinden oynayacak

helal olsun dostum eline sağlık

Adam bildiğin yürüdüğüm yolu yürümüş :trl
Ermeni CC lerini sos'a bağışlıyordum alibaba b2b exploiti ile girdiğim sitede :D
Kardeşim eline sağlık tebrik ederim, oldukça büyük bir iş ve korkmadan cesaretin ile tek hamlede vurduğun tekmeydi :) Cansın,canansın,cana can katansın sen hep varol. :)

Teşekkür ederim dostlar :) Sağolun Varolun :)

n0on

Uzman üye
29 Tem 2017
1,016
0
Az buz para değil İnşallah kötü bir şey olmaz

Helal Olsun Eline Sağlık

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,335
32
setxkbmap tr
Eline Sağlık Büyük iş başarmışsın başarıların daim olsun

Ellerine Sağlık Gerekeni Yapmışsın .

Helal Olsun Tebrik Ederim Allah Razı Olsun Senden

Az buz para değil İnşallah kötü bir şey olmaz

Helal Olsun Eline Sağlık

vay be helal olsun hocam

Teşekkürler Arkadaşlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.