/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

omega7

Katılımcı Üye
17 Ocak 2010
428
0
Roc loglar bazen karısık gelıyor bunun cozumu ne acaba ?? Bide pc acıldıgında oto aktif oluyormu server ??

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
omega özel mesaj atmışsın birde burada yazmışsın cevapladım konuyu uzatmayalım ;)

omega7

Katılımcı Üye
17 Ocak 2010
428
0
Roc haklısın konu uzadı bıraz ama sunun cevabını hala vermedın pc acılınca tkrr log oto aktıf oluyormu ?

omega7

Katılımcı Üye
17 Ocak 2010
428
0
Bır kısıye atmıstım attıgım gun loglar geldı ıkıncı gun gelmedı ama :S ?

coolcatt

Yeni üye
16 Haz 2010
1
0
abi ben yükledim de stub dosyasını indirdikten sonra herhangi bir müdahale yapcakmıyız.kopyala yapıştır gibi?ayrıca bana test maili gelio ama gönderidgiim bilgisayadan gelmio.karsı bilgisayar yiyo ama.

omega7

Katılımcı Üye
17 Ocak 2010
428
0
abi ben yükledim de stub dosyasını indirdikten sonra herhangi bir müdahale yapcakmıyız.kopyala yapıştır gibi?ayrıca bana test maili gelio ama gönderidgiim bilgisayadan gelmio.karsı bilgisayar yiyo ama.

yolladıgın kısı sana guvenemeyp açmamış olabilir dosyayı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.