ABD Citizenship Database | 130GB

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs

Kod:
[COLOR=Yellow][SIZE=1]Öncelikle bana bu database'in varlığını bildirmiş olan
kişinin gerçek nickine ulaşamadığımdan buraya koyamıyorum. Konunun düzenlenme
süresi içerisinde bana ulaşırsa, o olduğunu doğruladıktan sonra konuya koyacağım.
Bilgi topluluğuna destek verdiğin için teşekkür ederim :))[/SIZE][/COLOR]
ABD Citizenship Database | 130GB

Bu Database'i toparlamak
bu gün konu açmam ile beraber
19 günümü aldı...

Hatta dosyayı sıkıştırırken olan aşırı yüklenmeden dolayı
pc'yi formatlamak zorunda kaldım :D

Neredeyse ABD'deki her bölge var.
2012'den 2020 ye kadar bütün hepsini toparladım.
Florida eyaletinde sadece 2020 Data var,
eski dataları koymadım
fakat diğer eyaletlerde mevcut.

Florida'nın tamamına buradan
erişebilirsiniz:

https://flvoters.com/downloads.html

Bu database'in içeriğinde;
ABD halkının telefon numaraları,
mail adresleri, ev adresleri
ve akrabaları bulunuyor.
Bu bilgileri kullanarak çok fazla
sosyal mühendislik saldırısı yapabilirsiniz.

İndirme Linki:

Sakın Tarayıcınızdan İndirmeyin, Mega APP Kullanarak İndirin.
Yoksa indirmeniz ve zamanınız boşa gider, tarayıcı çöker.

Sıkıştırılmış İndirme Boyutu: 25GB
Sıkıştırılmamış: 130GB

https://mega.nz/folder/P40WxYxC#0yYVGsIP7yizbb5VcPB6_Q

#KnowledgeIsFree

Son düzenleme:

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
ellerine sağlık knk, arkadaşlar buınun arkadasında gerçekten büyük bir emek var zaten 3vn2odzn de yazmış o süreçde neler olduğunu ve datanın varlığını bildiren kişide kesinlikle bu konuyu görmüşse bize ulaşsın o kişiye de sanada teşekkür ederiz ve galiba projenin paylaşılan dosyalardan boyutu en büyük olanı bu oluyor galiba bu bizler için sevindirici bir şey güle güle kullanın arkadaşlar :))

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,646
166
Shawty
Tebrik ederim çok iyi paylaşım olmuş, 300Milyon kişinin bilgilerinin 130GB olması garip geldi daha fazla beklerdim açıkçası. :d

KarabaKH92

Üye
27 Ocak 2023
105
9
Hocam zahmet olmasa bu datalardan bir ss bana ata bilirmisiniz? Benim indirdiğim bir datada 25,43gb dosya var, ama ne mail var, ne de telefon numarası ( belki de hashlenmiş durumda )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.