Abdülhamid Han'dan Ayrılık... Cennet Mekan Sultan...

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
ABDÜLHAMİD HAN'DAN AYRILIK

images

Afakında salalar titredi payitahtın
Dediler… Göçen Abdülhamid Han’dır…
Gülistanım feryad ile yasında artık
Bildim ki yetim kalan cümle vatandır.

Zaman içre zaman olsaydı hayatın
Yine feda-yı can ederdin uğrunda vatanın.
Safa verdin, safa götür sultanına, sultanım
Duydum ki yetim kalan cümle İslam’dır.

İlahi! Şahidiz Hamid’in kulluğuna
Sana kul oluşunun zalime gam olduğuna!
Lütfet! Yüreğinde yanan aşk hatırına
Bizden ayırdın, amma kavuşsun gülistanına.

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=BupyHysr2aM[/ame]

şiir: selman kayabaşı
okuyan: bahadır yenişehirlioğlu

İslâm'ın Hilali, Türk'ün Yıldızı,
Ümmetin Umudu, Mazlumların babası, izindeyiz Abdülhamid-i Sâni... El Muzaffer Daima!

Allah Mekanını Cennet Eylesin,Biz Seni Hak Etmedik Hâkân'ım...

Ruhuna El Fatiha...

Son düzenleme:

Halime Hatun

Yeni üye
9 Ara 2017
20
0
Cennet mekani olsun hanlar hani Abdulhamid hanin, ne mutluki onun torunlariyiz, Rabbim sefaatlerine nail eylesin

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Kaldığım yatılı kurslarda ikinci manevi babamız diyorlardı , gerçekten tarihin gördüğü en muhteşem padişahlardan birisi . Elinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.