Abi Ağlıyacam Artık

AyberkTG

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
306
0
arkadaşlar yapılan artık bu son eylemler olması ve benim hiçbirşey yapamamak kanıma dokunmaya başladı galiba şuan türkiye üstünden twitter ve facebooka erişim yok yani birşey yapmak istiyorum ama elimden birşey gelmiyor...

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
Facebook ve twitter a chorome mağazasından hostspot shilet adlı eklentiyi kurarak girebilirsin diğer konudada allah yardımcımız olsun dostum hiçbirimizin yapacak bişeyi yok .

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Başımız sağolsun. Yaralılara Allah şifa versin :(
Dua etmekten başka elinden bir şey gelmez bazen...

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
arkadaşlar yapılan artık bu son eylemler olması ve benim hiçbirşey yapamamak kanıma dokunmaya başladı galiba şuan türkiye üstünden twitter ve facebooka erişim yok yani birşey yapmak istiyorum ama elimden birşey gelmiyor...

Bu nedenden dolayı hackerlerin alemine inmişdim zamanında..Twitter laf yetiştirmelerimin real bir sonuç verdiği yoktu.

Bir arkadaşımında demiş olduğu gibi: gerekeni yapanlarımız var - ama bizlerde elimizden az çok ne geliyorsa esirgemeyelim. Destek olalım. Destek olman ve safını belirtmen 'hiç bir şey" yapamıyorum demek değildir.

Saygılar
HABİR

Canious

Uzman üye
13 Şub 2016
1,535
0
M.K.A
Facebook erisim saglanamiyor ama bir cok yolu var girmenin chrome eklenti tarzı ve hayırlısı kardesim Allah büyük ne olucsl bakalım

mehmetbysenol

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
270
0
Elazığ
Allah belalarını versin şu pkk lıların
Askerlerimiz şunları gebertsinde kurtulalım

WM06

Uzman üye
31 Ara 2015
1,134
0
Hayır erişim var ama sahip olduğun internetle alakalı kısıtlama olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.