Abone Oldugumuz Konular.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
S.a

Abone oldugumuz konular gosterilmemekte, bir sorun mu soz konusu yoksa benim uyelikte mi problem var anlayamadim. Kendi konuma dahi yorum gelse bildirim gelmiyor. Sorunu ss ile veriyorum altta.

28bf8k4.jpg

Fayso

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
753
0
FaysoCity
Yeni sistem herhalde. Artık kendiniz abone olmadan, otomatik abone olunmayacak. :) Sadece sizde olan bir şey de değil.

'CaSToR

Uzman üye
1 Kas 2014
1,606
0
Şangay
Profiliniz>ayarları değiştir>abonelik ayarlarından "e-posta ile haberdar edilmek istemiyorum" yapın

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Nasıl bir çare istiyorsunuz tam olarak anlayamadım.

Sistem üzerinde önceden tüm üyelerde otomatik abonelik açık geliyordu, sonrasında konu aboneliklerine ihtiyaç duymayan üyelerin gereksiz şekilde abone olup sisteme yük bindirmemesi için bu ayar tercihe bağlı hale getirildi. Yazdığınız mesajlara otomatik olarak abone olmak istiyorsanız profil ayarlarınızdan otomatik aboneliği aktif ediyorsunuz sorun çözülmüş oluyor, başka birşey yapmanıza gerek yok.

Ayrıca mesajlarınızın takibi için, profil ayarlarının "Alıntı Bildirim" kısmından "Private Message" seçerseniz mesajlarınıza alıntı yapıldığında özel mesajla bilgi gelecektir.

Son düzenleme:

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
Nasıl bir çare istiyorsunuz tam olarak anlayamadım.

Sistem üzerinde önceden tüm üyelerde otomatik abonelik açık geliyordu, sonrasında konu aboneliklerine ihtiyaç duymayan üyelerin gereksiz şekilde abone olup sisteme yük bindirmemesi için bu ayar tercihe bağlı hale getirildi. Yazdığınız mesajlara otomatik olarak abone olmak istiyorsanız profil ayarlarınızdan otomatik aboneliği aktif ediyorsunuz sorun çözülmüş oluyor, başka birşey yapmanıza gerek yok.

Tesekkurler hallettim ama en azindan bu sekilde bilgilendirilseydi iyi olurdu. Sonucta biz bilemiyoruz ayarlara oyle bir secenek eklendigini veya abonelik sisteminin degistirildigini, evet yenilerin post kasmamasi ve her konuya yorum yapmamasi icin guzel bir uygulama ama bizim icin kotu oldu tekrar tesekkurler.

Iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.