açık bulunan her siteye index basmak

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Salaklıktır hakaret etmek istemiyorum da hacking mevzusunu yanlış anlayan kişiler her açık bulduğu siteyi burada paylaşıp kendini bir cacık sanmasın siteye bakıyorum hiç pkk yada düşman ülke siyasi politik bir site değil işini yapan insanların bir sitesi buna index basarak sözüm ona sesinizi duyuracaksınız ya Türkiyeye küfür getireceksiniz hükümet sitelerine yönelin zayıf sitelere herkes index basar sıkıysa böyle görelim birde burda o kadar bilgi var dandik bir siteye index basmak için zaman geçiriyorsan boş üyesin kusurabakmasın kimse 1500 tane açıklı site paylaşmasını da bilirdim burada ama ben site sahibine açıkları bildirip kapamasını önerdim sadece...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.