Açık öğretim üniversitesi için öneri

Cellad38

Üye
12 Şub 2016
86
0
27
kayseri-tanı
arkadaşlar açıktan üniversite okumayı düşünüyorum sizce hangi bölümlerin iş imkanı daha iyi.
gönlüm Web tasarım ve kodlamadan yana. :RpS_rolleyes:

ok0ORk.png

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Senin yatkın olduğun bölüm hangisi ise onu tercih etmelisin bence.Ama İlerde rahat bir hayatım olsun dersen bir abi tavsiyesi olarak Sosyal hizmetler derim.Hem İş imkanı oldukça yüksek.Hemde devlet resmi kurumlarda sosyal hizmetler görevlisini zorunlu kıldığı için iş imkanı çok.Ayrıca Kpss Puanı da Şuan Oldukça İdeal Durumda.Atanma oranı yüksek.Dersleri sözel ağırlıklı okumasıda kolay diğer bölümlere oranla.Bir ilk sınıfta işletmeye giriş iktisad'a giriş dersleri var bi ihtimal onda zorlanabilirsin ama geçilmeyecek derecede zor bir ders değil.

EsMak

Üye
14 Mar 2017
125
0
Çalışmak istiyorsan sosyal hizmetler oku ben açıktan ilahiyatı bitirdikten sonra onu düşünüyorum ama lisans sosyal hizmetler yani lys'den en az 180 almış olman gerek. Önlisans okursan pek işine yaramaz. Ataması da diğer bölümlere göre oldukça iyi ama sevmiyorsan sakın yazma derim. Ben ilahiyatı sevmiyorum o yüzden uzuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.