Açık Portlarınızı Test Eden Site

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
Evet Arkadaşlar açık portların olup olmadığını test eden bir site vereceğim .Site de açık portların dışında trojanların kullandığı yolları test ediyor.Siteye girdiğiniz anda port arama testi başlıyor panik yapmayın yani.Sadece bekleyin.İşlem süresi 5 saniye ile - 3 dk arasında değişiyor.

Evet arkadaşlar Status yazan yerde
Stealt yazıyor port geçişe izin vermiyor demektir.

Peki Site Hangi Yolları Denetliyor ?

Sitenin denetlediği yollar Siz aramaya başladıktan itibaren taradığını yazıyor oraya.Yazanları göstereyim.

FTP
SSH
Telnet
SMTP
DNS
Finger
HTTP
POP3
NeTBİOS
SNMP
SSL
MS DS
Socks Proxy
KaZaA
UPNp
HTTP Proxy

Ayrıca Trojan portlarınıda denetlediğini yukarıda belirmiştim.Unuttum gidiyorum , Ayrıca Online Danışma servisside var en altta . Lazım olursa oraya da bakarsınız.

Neyse Artık Sitemizi verme vakti geldi (Türkçe'ye çevirmeyi unutmayın Site İngiizce)

https://tik.lat/G9FZr

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
Bu site senin bilgisaayrının portlarını taramıyor ki, modeminde açık olup içeriye bağlantı kabul eden portları tarıyor. Bu nedenle kapalı olması son derece doğal. Eğer pc 'nin açık portlarını merak ediyorsan, windoz 'da kullanılabilen herhangi bir port scanneri kullanabilirsin, buraya ethernet kartına verdiğin ipyi taratman kafi olacaktır.

Hatta ve hatta, modeminde port açsan bile , bağlantı yapabilecek kaynak ip 'yi yazarsan, o zaman başka iplerden tarama yapanlanların "neredeyse tamamı" o portu kapalı göreceklerdir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.