Acil fikir yardımı ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, şimdi benim uzun zamandır sevdiğim bir kız var fakat bu kız ne süprizi ne çiceği nede hediyeyi sever durum böyle olunca onun için yapacak birşey aklıma gelmiyor fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim herkeze.. :)

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
daha önce "off topic" bölümünde konu açılmıştı. orada yazdığım mesajın benzerini yazayım: "normal bir kız" erkek arkadaşının "insan" olmasını, çevresine karşı saygılı olmasını, yalan söylememesini, mümkün olduğu kadar anlayış göstermesini bekler. arkadaşınıza verebileceğiniz en güzel hediye budur. Bunlar, milyonlarca çiçekten daha önemlidir. ;)

Son düzenleme:

Virtual Root

Kıdemli Üye
8 Haz 2008
3,488
5
Sevgilime yaptığım bir süprizi söylıyım
Bırak öle pahalı hediyeleri, pırlantayı zartı zurtu.

Eczaneye gidip bir şişe, içi toz dolu kapsul al. Eczacıya şunu söyle:

"İçlerindeki toz ilacı boşaltacağım. Toz ilaçları çöpe atıp kapsülü kullancağım. Bu yüzden el terlemesiyle hemen erimeyen bir şey olsun"

İlacı alıp eve geliyorsunuz. Kapsülleri tek tek dikkatlice açıp içerisindeki toz ilaçları çöpe döküyorsunuz. Hepsi bittikten sonra, yuvarlanıp katlandığı zaman bu kapsüllerin içine sığacak ölçüde kağıt parçaları kesin.

İçlerine tek tek, her biri farklı olan msajlar yazın. Yazdığınız mesajlar anlamlı olsun. Öyle "seni seviyorum" yazmayın. Her şeyin büyüsü yok olur. Hepsini bu şekilde hallettikten sonra, ilaç şişesini de güzelce temizleyin, kurutun. Kapsülleri içerisine doldurun.

Her defasında sadece 1 tane açmasını isteyin. Ama o duramayacak. Bir defada 19 tane açan var. Ona göre En önemlisi kağıtlarda yazan mesajlar. Unutmayın o kağıda "dile benden ne dilersen" yazarsanız, ne dilerse yapmak zorundasınız. Bu hediye ona ne kadar bağlı ve sevgi dolu olduğunuzu ispatlayacaktır

Bu yontemi geliştir içine sözlerde yazabılrısın.
aşka saygımız çok :)

MERT14

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Sözleride verirsen çok mutlu olurum kardeşim benim meslekteki dertlerden aşka meşke ince düşünceler gelmiyor aklıma gelsede sıradan şeyler farklılık yaratıp şaşırtmak daha çok mutlu ediyor insanı..

seko1640

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
370
0
bana kalırsa bi tane gitar çalan arkadaş bul ***ür sahile ateş yak bide akşam vakti olsun bayılır eger beyenmesse ayağına taş bagla denize at :)))))

Virtual Root

Kıdemli Üye
8 Haz 2008
3,488
5
bir kutuda 30 kapsul oldugunu dusunursek

7 puntoyla 30 tane güzel söz demek

unutma 7 puntoyla kırmızı yazıyla cıkar

sözler:

ilk ve son aşkım

<senle başladı>...</senle bitecek>

sensizlik benim tek düşmanım

Sevgilim...

Yeşil eriğim benim
Ben içine hapsolmuş çekirdeğinim senin

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçim giden zaman

Yaprak döken gençliğimin satir aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alinmiş

suskunluğumun bas harflerisin.

yuregini yuregime ismini kalbime kazidim oyle bir kazimisim bilemezsin hep ordasin

*Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş

*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım

* Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir

* Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim
* Güzelsin, şirinsin, şahanesin Çektiğim çileme tek bahanesin Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin
* Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım
* Allah'ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın

Ne dil yeter seni anlatmaya,

Ne göz kıyar sana bakmaya,
Ne ellerim dayanır sana dokunmaya,
Ne kollarım uzanır seni sarmaya
Hiç ömür yeter mi?
Bir sen daha bulmaya bitanesi

Moderatör tarafında düzenlendi:

..Virtual_King..

Katılımcı Üye
12 Haz 2010
391
0
Sevgilime yaptığım bir süprizi söylıyım
Bırak öle pahalı hediyeleri, pırlantayı zartı zurtu.

Eczaneye gidip bir şişe, içi toz dolu kapsul al. Eczacıya şunu söyle:

"İçlerindeki toz ilacı boşaltacağım. Toz ilaçları çöpe atıp kapsülü kullancağım. Bu yüzden el terlemesiyle hemen erimeyen bir şey olsun"

İlacı alıp eve geliyorsunuz. Kapsülleri tek tek dikkatlice açıp içerisindeki toz ilaçları çöpe döküyorsunuz. Hepsi bittikten sonra, yuvarlanıp katlandığı zaman bu kapsüllerin içine sığacak ölçüde kağıt parçaları kesin.

İçlerine tek tek, her biri farklı olan msajlar yazın. Yazdığınız mesajlar anlamlı olsun. Öyle "seni seviyorum" yazmayın. Her şeyin büyüsü yok olur. Hepsini bu şekilde hallettikten sonra, ilaç şişesini de güzelce temizleyin, kurutun. Kapsülleri içerisine doldurun.

Her defasında sadece 1 tane açmasını isteyin. Ama o duramayacak. Bir defada 19 tane açan var. Ona göre En önemlisi kağıtlarda yazan mesajlar. Unutmayın o kağıda "dile benden ne dilersen" yazarsanız, ne dilerse yapmak zorundasınız. Bu hediye ona ne kadar bağlı ve sevgi dolu olduğunuzu ispatlayacaktır

Bu yontemi geliştir içine sözlerde yazabılrısın.
aşka saygımız çok :)

MERT14

güzelmiş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.