[ACİL YARDİM] Tableti telefon gibi nasıl gösterebilirim?

14fth53

Üye
17 Tem 2016
60
0
Arkadaşlar ben bir tablet kullanıcısıyım ama kullandığım bir program sadece telefonlarda oluyor ben de tableti telefon gibi göstermek istiyorum ne yapmam lazım?

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Bak canım kardeşim başlıktada belirtmişsin acil yardım diye o zaman konunu buraya değil yardım merkezine açman lazım değil mi? İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.