Acil Yardım || Visual Basic

wBeta

Üye
29 May 2013
80
0
Acil Yardım || Visual Basic [ÇÖZÜLDÜ]

Progges bar dolunca form2yi kapatmak istiyorum.

Nasıl yapıcam acil yardm

Son düzenleme:

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Bunu Böylece Timere Yapıştır////////////////////////////////////////////////
ProgressBar1.Increment(1)
If ProgressBar1.Value = ProgressBar1.Maximum Then
End If
If ProgressBar1.Value = 100 Then
form2.close
End If

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
vb 2008 expres edition'mu kullanıyorsun ?

ben vb 2008 kodunu verdim sana 2 adet form ekledim form1'e 1adet progressbar1 1 adet button 1 adet timer ekledim timer1 enabled = false yaptım sonra timer1.click olayına sana verdigim kodları yazdım
form1'in load olayına'da form2.show yaptım button1 click olayına timer1.enabled = true yaptım böyle yaparsan işe yaraya bilir veya form2.close yerine form2.hide yap belki işe yaraya bilir.....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.