Acilistaki os leri kaldirma nasil olur ?

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
Herkese selamlar ;

pc ilk acildiginda karsima gnu grub geliyor daha once yukledigim linuxlardan dolayi ama bu girisi silmek istiyorum cunku ihtiuyacim kalmadi artik ayni zamanda win 7 dual boot yapma esnasinda win7 ve kali [kali kurulum asamasinda biraktim ama kurmadim ] cikiyor karsima burada kullandigim win7 burada da kaliyi kaldirmak istiyorum
resimleri sadece bir ornek olarak verdim
yani yapmyi dusundugum sey win 7 ye zarar vermeden bu girisler nasil kaldirilir ~?

2012-05-04+21.18.47.jpg
dual+boot+menu.JPG

Tekkurler

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
cozuldu sorun gnub loader kaldirmak cok kolay easybcd kullanarak sorunu cozdum

nasil oldugu hakkinda bilgi isterseniz yardim etmeye calisirim

kolay gelsin

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
Herkese selamlar ;

pc ilk acildiginda karsima gnu grub geliyor daha once yukledigim linuxlardan dolayi ama bu girisi silmek istiyorum cunku ihtiuyacim kalmadi artik ayni zamanda win 7 dual boot yapma esnasinda win7 ve kali [kali kurulum asamasinda biraktim ama kurmadim ] cikiyor karsima burada kullandigim win7 burada da kaliyi kaldirmak istiyorum
resimleri sadece bir ornek olarak verdim
yani yapmyi dusundugum sey win 7 ye zarar vermeden bu girisler nasil kaldirilir ~?

2012-05-04+21.18.47.jpg
dual+boot+menu.JPG

Tekkurler
Bilgisayarım özelikler Gelişmiş sistem ayarları
başlangıç kurtarma seçenekleri ayarlar işletim sistemi gösterme süresi
win 7 se birincil sıraya al kardeşim

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
Bilgisayarım özelikler Gelişmiş sistem ayarları
başlangıç kurtarma seçenekleri ayarlar işletim sistemi gösterme süresi
win 7 se birincil sıraya al kardeşim

sorunu cozdum grub loader kalkti ama ikinci resimdeki gibi ilk sirada win 7 ikinci sirada kali dedigini yaptim win 7 yi ilk siraya gecirdim ama pc acildiginda yine iki secenek geliyor sanirim bunu cd ile cozecegiz sanirim yinede cok tesekkur ederim ustam bu arada kali ile ilgili epey bir bilgiye ihtiyacim var kullanimi acisindan ve icerikligi nasil hangi durumlarda ise yarar gibi link icin buraya tikla

tesekkurler kardesim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.