Çözüldü Açtığım Konu Neden Hemen Kilitleniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
Arkadaşlar açtığım konular neden hemen kilitlenip çöp kategorisine atılıyor? ilk açtığım konuda link kısaltmak yasak denmiş linkleri düzelttim tekrar açtım bu sefer ödeme kanıtı yok diye çöp kategorisine atılmış hayır neden direkt çöp kategorisine atılıyor 1 saat dursun ben onu gördüğüm anda düzelteceğim zaten. Ayrıca ödeme kanıtı yok denmiş en son ödeme tarihi belli olan bir şeyin ödeme kanıtını nasıl atabilirim? henüz bende ödeme almamışım gününün gelmesini bekliyorum.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

İlk konunuzda link kısaltma olduğundan ötürü çöpe alındı. Diğer konu ise ödeme kanıtı olmamasından ötürü.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.