ad@soyad msn adresi alma

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
Selamun Alyküm arkadaşlar yine ben :) Evet forumda paylaşıldımı bilmiyorum paylaşıldıysa da
/Kilit. Konumuzun örneği olarak [email protected] diyelim. :D Bunun gibi msn adresi alma bende aldım örnek verceğdim ama adres vermek yasak.

Burdan istediğimiz gibi adres alıyoruz. [email protected] gibi .Karizmatik istiyorsanız daha da şaçmalaya bilirsiniz :) [email protected] gibi :D Çok salladım ama olsun.Güldün ya ona değer :D

Evet şimdi bilgilerin hepsini doğrulayın .Tek kötü tarafı msn den sohbet edemiyonuz.Onun dışında çok güzel. Unutmadan söyleyeyim ücretsizmiş tarafımca 13 dk dır kullanılıyor :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edindiğim bilgilere göre bir düzeltme yapmak istiyorum.(25/01/2012//16.24)E-posta yı doğrulayamıyanlar olabilirmiş.Örneğin ben [email protected] diye adres almıştım.Aldığım bilgilerde @ den sonra yazılan adresin size ait olaması gerekiyomuş.Yani kendi adınıza benim aldığım gibi adres almak istiyosanız , SaMuRa! Modumuz gibi üst yöneticilerden adınıza hesap açmasını isteyeceksiniz.Ama Modlarımız meşgul olabilir, siz sonunu biraz oynayarak koyabilirsiniz.

Örn:mad:turkhackteam.net yerine turkheckteam.net gibi ;) yani tam adres vermiyoruz.

Şimdi soracağınız sorularda @TurkHackTeaM.NeT yapsak ne olur diye soracaksınız.

Maalesef Msn büyük küçük duyarlı olmadığından hepsini küçültüp kafasına göre tekrar yazıyor.Yaratıcı olursanız alabilirsiniz.Ama dediğim gibi illa @turkhackteam.net olsun diyorsanız modlarımıza danışınız.

Sözleşmede anlatılanlar bu kadar..

Hadi kolay gele ..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.