adfly gibi siteleri otomotik tıklatmak

lendo

Üye
3 Ara 2015
205
0
Her kese aleyküm selam ben sizden yardım istiyorum.
ben şöyle bir yöntem arıyorum bilmiyorum varmı yoksa yokmu şu yöntem Gifdeki gördüğünüz şu "REKLAMı GEÇ" sözünü otomotik olarak tıklatsın
yani ben ücretsiz yani 000Webhost gibi sitelere kayıt olacam ve yeni bir dosya açıp kodları yapıştırıp link oluşturacam yani kim olursa olsun siteye girdiyi anda adfly "REKLAMı GEÇ" sözüne adam değil script tıklasın yani şöyle yöntem istiyorum varmı bilen ?
CpdssQ.gif

Şimdiden Teşekkür ederim​

Yani karşı taraf siteye girdiyi anda adfly Reklamı Geç sözüne kendisi değil yerine script tıklasın

Moderatör tarafında düzenlendi:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Ad.fly, tr.link ve benzeri sitelerin reklam geçmesi için oto reklam botu yazılımları mevcut. Bot türevi eklentiler kullanmanızı öneririm. Forumda açılmış konular vardı, göz atabilirsiniz yazılım dilleri kategorilerinden..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.