Adım Adım Format İçeri Lütfen==>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

42KANUNI

Katılımcı Üye
29 Kas 2011
411
0
Beyler Bana adım adım format işlemi lazım İnternette çok karışık şu şekilde olacak.
1-CD ROM format cd sini taktım.
2-BIOS menüsünden Bot ayarı yaptım
gibi olacak arkadaşlar lütfen yardım edin ????

Rwan101

Katılımcı Üye
21 Nis 2011
402
0
Sicilya
cd yi tak mios u ayarlamışsın zaten bir tuşa basmanı isteyecek sen basıcaksın o şekilde devam edicek hangi sistemi kuracağını söylersen daha çok yardımcı olabilirim

merthan18

Üye
25 May 2012
146
0
ci tak pc aç bios ayarına gir bios bot ayarlarından hart disk yazanı cdrom olarak seç f10 tuşuna basığ kaydet baştan başlat
siyah ekranda sitemi yüklemek için bir tuşa basın dicek herhangi bir tuşa bas biraz bekl sistemin dosyalarını önce tarıcak işlem bitinc servic kurulumu seçecen onay bölümü gelecek hayır dicen esc tuşuna basacan geri dicen karşına yerel disk sayfası açılacak kaçtan varsa diyedim C ve D var her ikisinide silcen sonra c harfiyle yeiden oluşturacan oluşturma sırasında gb yarı yarıya ayırmayı unutma sonra ana dis hangisini yapacaksan onu seçecen enter dicen hızlı yapılandırı seçm sakın bazı dosyalar eksik yükleme sorunu olabilir.diyerini seçecen sonra 30 dakka ile 50 dakk arası beklicen o yüklemeye başlıcaküklem bitinc en sonuda bilgisayar yeniden başlat dicen saniye ile kendisi atıyor ama sen tıklayarak 2 dakkada yaparsın nese oda yapıldımı pc kensi ni resliyor hiçbişey tıklama o yüklemey devam edecem en sonuda snden ürün anahtarı istiyor onu girecen pc ismini yazacan saat ayarı yaçacan ağ ayarını yapacan ileri diyip 10 dakka beklicen yüklem bitinc windowsun simgesinin bulunduğu ekran gelecek otomatik ekran ayarlansınmı diye bir yazı çıkacak evet dicen sonra kurulum bitiyor pc yüklnmiş oluyor pc res atacan bios ayarlarında ilkyaptığın hardis bölümünü eski haline cdrom yerine gene harddisk seçecen F10 tuşuna basıp kaydedip res atacan format tamam lanacak sonraki adımlar diriver yüklicen hepsi bu

42KANUNI

Katılımcı Üye
29 Kas 2011
411
0
ci tak pc aç bios ayarına gir bios bot ayarlarından hart disk yazanı cdrom olarak seç f10 tuşuna basığ kaydet baştan başlat
siyah ekranda sitemi yüklemek için bir tuşa basın dicek herhangi bir tuşa bas biraz bekl sistemin dosyalarını önce tarıcak işlem bitinc servic kurulumu seçecen onay bölümü gelecek hayır dicen esc tuşuna basacan geri dicen karşına yerel disk sayfası açılacak kaçtan varsa diyedim C ve D var her ikisinide silcen sonra c harfiyle yeiden oluşturacan oluşturma sırasında gb yarı yarıya ayırmayı unutma sonra ana dis hangisini yapacaksan onu seçecen enter dicen hızlı yapılandırı seçm sakın bazı dosyalar eksik yükleme sorunu olabilir.diyerini seçecen sonra 30 dakka ile 50 dakk arası beklicen o yüklemeye başlıcaküklem bitinc en sonuda bilgisayar yeniden başlat dicen saniye ile kendisi atıyor ama sen tıklayarak 2 dakkada yaparsın nese oda yapıldımı pc kensi ni resliyor hiçbişey tıklama o yüklemey devam edecem en sonuda snden ürün anahtarı istiyor onu girecen pc ismini yazacan saat ayarı yaçacan ağ ayarını yapacan ileri diyip 10 dakka beklicen yüklem bitinc windowsun simgesinin bulunduğu ekran gelecek otomatik ekran ayarlansınmı diye bir yazı çıkacak evet dicen sonra kurulum bitiyor pc yüklnmiş oluyor pc res atacan bios ayarlarında ilkyaptığın hardis bölümünü eski haline cdrom yerine gene harddisk seçecen F10 tuşuna basıp kaydedip res atacan format tamam lanacak sonraki adımlar diriver yüklicen hepsi bu

Teşekkür Ederim Kardeşimn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.