admin panel bilgi

Demir57

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
477
0
Turkmenistan
merhabalar iyi aksamlar kac gundur denemedigim
program kalmadi bu sitenin admin panelni bulamiyorum.. bir link buldum ama link korumali galiba bu sayfaya erisim izniniz yok diyor

site bu
Kod:
forum.tsoltanov.com

buldugum panelde bu ama oyle yazi cikiyor acaba bulabilen warsa bi yardimci olsun

Kod:
https://forum.tsoltanov.com/admin.php
simdiden herkese cok tesekurler

Demir57

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
477
0
Turkmenistan
Siteyi yapan kişinin ip adresine tanımlanmış sanırım yani o adamdan başkasi panele giremiyor

oyle bi durum wardesenize bende anlayamadim gitdi.. peki elbet tht de
buna cozum wardir.. ne yapabilirim

Sanırım Sunucu Sağlayan Firmadan Giriş Yapıyor Site Sahibi Paneline Bundan Ötürü Web Halkına Kapalı Bir Sayfa Olarak Ayarlanmış. Bu Sayfaya Erişim Sağlayamazsınız.

peki ne gibi cozumler sunarsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.