Admin panel bulundu,ama....

cezarritto

Üye
10 Eyl 2015
129
0
Merhabalar. burda guncel aciklar bolumunde baktigimda bi cok arkadas username ve passwordu bulsa da admin panelde zorlanmalar oluyor. ben bilgi vermicem maalesef, bilgi edinmek ve yardim icin actim bu gereksiz konuyu:)
ben bir sitenin admin panelini buldum, ama username password islerinde takilip akldim. her turlu deneyimle sql acigi bulamadim. sitenin acigi sql'den baska bir yontemle olur mu? ve ya username-password bulmak icin ille de sql acigindan mi sizmak lazim?
cevaplariniz icin tesekkurler... (bu arada, denemek isteyenlere siteyi ozelden vere bilirim)

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Merhabalar. burda guncel aciklar bolumunde baktigimda bi cok arkadas username ve passwordu bulsa da admin panelde zorlanmalar oluyor. ben bilgi vermicem maalesef, bilgi edinmek ve yardim icin actim bu gereksiz konuyu:)
ben bir sitenin admin panelini buldum, ama username password islerinde takilip akldim. her turlu deneyimle sql acigi bulamadim. sitenin acigi sql'den baska bir yontemle olur mu? ve ya username-password bulmak icin ille de sql acigindan mi sizmak lazim?
cevaplariniz icin tesekkurler... (bu arada, denemek isteyenlere siteyi ozelden vere bilirim)
sql acigindan bulunan id ve pass lar pek ise yaramiyor shell upload etmeyi ogren

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.