Adsense ile ilgili iki sorum var

krmayn

Yeni üye
3 Ağu 2012
31
0
1.Soru: Ben bir program kullanıyorum adı "vidlQ" bilen bilirde bilmeyenler için söylüyorum, youtubeden rastgele bi video açtığınızda videodan gelen kazancı, videodan gelen +takipçi sayısı gibi raporları gösteriyor size. Benim sorum ise kendi videoma baktığımda kazancımın 9.46 dolar olduğu söylenir ancak adsense hesabıma baktığımda bakiye henüz 10tl ye bile ulaşmamış. Hesabımla ilgili bi sorun falan mı var bunu merak ediyorum yardımcı olur musunuz.

2.Soru: Adsense hesabıma girdiğimde kırmızı şerit içinde "Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin gerçekleşmesi için yapmanız gereken işlemler var." diye bi yazı geliyor. Üstüne tıkladığımda beni Ödeme Geçmişi penceresine yönlendiriyor ancak ben bi sıkıntı göremiyorum yani banka hesabı eşleştirmedim ama bunu yapabilmek için hesapta minimum 20 tl olması gerekiyor diye biliyorum. Ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz. Şimdiden teşekkürler.

krmayn

Yeni üye
3 Ağu 2012
31
0
Sen yanlış anladın dostum dediğim kazanç toplam kazancım ve video youtubede 5 aydır bulunmakta. Sende bakıp görebilirsin demek istediğimi.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NFc_7EneyqE[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.