adsense onay vermedi !!!

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
Arkadaşlar adsense kabul edilmedi sitem yetersiz içerik dedi fakat sitede 170 tane içerik var bunlarda resim kullanmaya özen gösterdim yani resim yazıyı güzelleştirir die neden kabul edilmedi sitem ?

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
Önemli olan resim değil bol bol yazı olmalı

bol bol yazımı ?
Dostum benim deneme amaçlı açtığım blogda 30 yazı vardı ve günde 1-2 içerik paylaşıyordum. Temasına özen göstermiştim, yabancı içerik fazla kullanmamıştım. Arkadaş 170 tane içerik yaptım diyosa ben kıllandım bence dış kaynaklardan aldığı şeyleri siteye eklemiş yani başka sitelerden...

NOT: Eğer 1 kere adsense seni kabul etmediyse kendi şansını düşürmüş olursun yani bidahaki sefere siteni pixel pixel gezerler... Bi hatan oldumu şansın gene iner. :RpS_biggrin:

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
bol bol yazımı ?
Dostum benim deneme amaçlı açtığım blogda 30 yazı vardı ve günde 1-2 içerik paylaşıyordum. Temasına özen göstermiştim, yabancı içerik fazla kullanmamıştım. Arkadaş 170 tane içerik yaptım diyosa ben kıllandım bence dış kaynaklardan aldığı şeyleri siteye eklemiş yani başka sitelerden...

NOT: Eğer 1 kere adsense seni kabul etmediyse kendi şansını düşürmüş olursun yani bidahaki sefere siteni pixel pixel gezerler... Bi hatan oldumu şansın gene iner. :RpS_biggrin:

dostum sitede 4 kişiydik ben kendi içeriklerim okuyup anlaıklarımı yazıodum özgünlük olarak %100 oluyordu arkadaşlarınkine baktm neredeyse çoğu kopya(başka siteden kopyala yapıştır) sorun bu yüzden olabilirmi ve bunları kaldırıp tekrar başvursam kabul edilirmiyim ve senn blogun ne kadar sürede kabul edildi
istersen site linkinide verebilirm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.