Ağ sorunu...

Tecmec

Yeni üye
29 Ocak 2015
27
0
Valla bilgisayarım 6 seneliik hiç öyle bi CD ile karşılaşmadım :D .Slim Drivers'tan da tüm güncellemeleri yaptım fakat hala çevremdeki netleri görmüyor.Sadece kabloyla bağladığım kendi netime bağlanabiliyorum.

DiqTionaRy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
551
0
Çanakkale
Değerli Kardeşim , Wifi,Ethernet,Wirelles Driverlerini Tekrar Yükle Düzelecektir Eğer Bilgisayarının Tam Olarak Markasını Yazarsan İndirme Linki Atabilir,Daha İyi Yardımcı Olabiliriz.

Tecmec

Yeni üye
29 Ocak 2015
27
0
Bilgisayarım toplama yanı.Biraz araştırmadan sonra Wi-fi kartının olması gerektiğini gördüm sizce öyle bişey varmıdır.Masaüstü bilgisayarım.

DiqTionaRy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
551
0
Çanakkale
Ben Laptop Sanmıştım Kardeşim Masaüstüyse Masaüstü Bilgisayarlarda Wifi 0lmaz Ancak Wifi Adaptörü Alman Lazım . Masaüstü Bilgisayarda Sadece Ethernet Kablosu ile internete bağlanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.