Ağ ve Yazilim Güvenliği Klübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kinggskral

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
863
0
İzmir
Merhabalar son günlerde arastirdigim bir konum var ve katilimlari bekledigim icin klüp acmayi mantikli buldum.
KLÜBÜN AMACI ;

Hackerlik veya hack sadece site hackleme olmaz tabiki :) Bizim bu gruptaki amacimiz ise aciklari bildirmek,yazilim güvenliği olucak.Beyaz sapkali hacker olarak gecebiliriz.Yani hacking degilde koruma amacli olucak.Bence konu yeteri kadar acik ama :)
Uyeler
Spaniel
Kinggskral
Hacker11548
Bana mesaj atmaniz yeterlidir
ve dipnot ;
Herkes bilgilerini ortak paylasacak yani ben az biliyorum diye bir neden olmamali :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.