Airties modem port açma sorunu

EscoRiaL

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
530
1
System32
Arkadaslar darkcomet icin port açmam lazım. 2-3 ay önce bu işin ustası olup her türlü portu açabiliyordum ancak windows 8'e geçmemle beraber bıraktım. Tekrar döneyim dedim arkadasımdan gerekli programları aldım her şey tamam. Ancak bir türlü 1604 veyahut 1942 portlarını açamadım. Programlarla denesem bile bir türlü olmadı şu port açılmadı. Konuda bilgili bir üstadımız team ile yardım edebilirse çok dehşet olur :)

Hepinize iyi forumlar.

Edit : Güvenlik duvarı vs. hepsi kapalı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.