Akıllı Tahtada Keylogger !!! ÖNEMLİ

ByWiky

Üye
18 Tem 2011
135
0
geliyor bu koku?
Beyler öncelikle logger, rat tarzı programlarda bilgim var, fakat bunlar akıllı tahtalarda calısırmı, nede olsa logger klavyedeki tusları yolluyor, rat ise baglanma garantisi yok, yani en azından bu bilgisayarda.Şimdi ben size bir özet geçeyim, bu akıllı tahtalara ögretmenler usb den flash falan getirin video izleriz diyor, ben bunlara logger + rat 2si beraber girsem, loglar elime gelirmi? Ekran klavyesinden yazılıyor, ayrıca Wireless den tahtadan okulun netine sızmayı düşünüyorum, ordan not girilen bilgisayara ulaşmam fazla zaman almaz, bunun yakalanma ihtimalini düsündügümüzde cezası nedir bilgisi olan paylasabilirmi?

Birde okulun sitesinin paneline eriştim, fakat index falan nasıl atabilirim.Site k12 uzantılı.Asp ile yazılmış.

ByWiky

Üye
18 Tem 2011
135
0
geliyor bu koku?
Logger ı tabiki fud'lıyacagım ayrıca, nasıl anlayacaklar ki? Sonucta okulda zarar verici bir logger atmıyorum, ayrıca ögretmenlerin de bu konuda fazla bir bilgisi oldugunu sanmıyorum.Birde ceza aldık diyelim, askerde falan sorun olur mu, direk disipline mi gidiliyor

ahmet2356532

Katılımcı Üye
4 Kas 2009
492
0
Konya
Wifi Kırılır Ama Akıllı Tahta İCin AYnısını Soyleyemem İsin Zor Deneme Derim Eger Wifiyi Kırdıysanız Wifiden Yada Agdan Baglantı Saglayın O Sekılde daha Mantıklı Anlamazlar

marsman

Üye
3 Tem 2012
155
0
Karaman
ya beyler internet paketi olan biri varsa sinirfta tel e tw yüklesin pc yede yükleyin sonra da hocalari çildirtin hiçbiri tw oldugunu bilemez :D ayrica deepfreze yok :D birde koruma programini kaldirmayi söylüyüm isine yarayanlar için 1- bilgisayara sag tikla yönet de kulllanicilardan yeni hesap aç bi tnae o hesap la koruma kalmaz yada çalistira msconfig yaz baslangiç tan net_ li bsy olcakti proramin adi iste onu bul 2 tane olcak 2 sinide kaldir pc yi yeniden baslat koruma yok :D ayrica sifreside vstln@1453 :D bi tesekkür alabilrim yani bu kadar bilgiden sonra :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.