Akıllı Telefonunuzdan Tarayıcı Tabanlı Oyun Oynayın!

EyPo

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
358
1
İstanbul
LQWzmj.png

[COLOR="RedMerhaba THT ailesi,[/COLOR][/B]

Ben [B][COLOR="Yellow [URL="https://tik.lat/zOnMV"] İndirmek İçin Tıklayın.[/URL]

EyPo

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
358
1
İstanbul
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Note 4 de bile cayır cayır kasıyor

Düşük ram telefonlar için kasar. Ama gene de yararlı

Telefon ile ilgili bir sıkıntı olabilir. Ben eski akıllı telefonum sony ericsson xperia arc s'te kullanıyordum. Tanrıçanın Kılıcı diye tarayıcı tabanlı bir oyunda rahatlıkla oynuyordum. Kasma sorunu tabiki var ama arc s gibi eski bir telefonda bile normal kasma sorunu varsa note 4'te hiç olmaması lazımki sizde cayır cayır kasma sorunu olayı sanırım grafiklerden kaynaklı. Oynadığınız tarayıcı tabanlı oyunda ayarlar kısmında grafikleri düşürecek kısıtlamaları yaparsanız daha rahat oynarsınız.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Telefon ile ilgili bir sıkıntı olabilir. Ben eski akıllı telefonum sony ericsson xperia arc s'te kullanıyordum. Tanrıçanın Kılıcı diye tarayıcı tabanlı bir oyunda rahatlıkla oynuyordum. Kasma sorunu tabiki var ama arc s gibi eski bir telefonda bile normal kasma sorunu varsa note 4'te hiç olmaması lazımki sizde cayır cayır kasma sorunu olayı sanırım grafiklerden kaynaklı. Oynadığınız tarayıcı tabanlı oyunda ayarlar kısmında grafikleri düşürecek kısıtlamaları yaparsanız daha rahat oynarsınız.

Sıkıntı şurdaki puffin zaten her daim kasıyor oyun oynamasan dahi. Kendisi başlı başına sıkıntı. Karga ne de olsa. Ama avantajları dezavantajlarından daha fazla. Hatta tek dezavantajı kasma olayı diyebilirim. Kargalar da böyle zaten :D şaşırmamak gerek

EyPo

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
358
1
İstanbul
Yorumlarınız için teşekkürler. :)

Puffin kasma konusunda sıkıntılı bir uygulama ancak sürekli olarak oynadığınız bir tarayıcı tabanlı oyun varsa ve günlük ödülleri alacağınız bir gün bilgisayara erişiminiz yoksa 1-2 dakikalıkta olsa puffin'den girip o oyunun günlük ödüllerini almak hayat kurtarıcı olacaktır. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.