Aklımdaki Para Kazanma Fikirleri

AdemBngl26

Yeni üye
29 Tem 2017
49
0
Günayydınlar beyler şimdi benim yaklasık 300-400 tl kadar bütcem var ve ben düsündüm aliexpressden ürünn alip türkiyede %30 veya daha fazla kar ekleyip sitelerde satsam nasil olur sizce işte kılıf,figür gibi şeyler almayı düşünüyorum
2.İkinci fikrim ise fotoğrafcılarda tişörte baskı falan yaptırıcam 20tl ye onu 30-40 a satmayı düşünüyorum veya kupaya sizce yapılabilir mi ikisinden biri
BÜTÇE:300-400

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Günayydınlar beyler şimdi benim yaklasık 300-400 tl kadar bütcem var ve ben düsündüm aliexpressden ürünn alip türkiyede %30 veya daha fazla kar ekleyip sitelerde satsam nasil olur sizce işte kılıf,figür gibi şeyler almayı düşünüyorum
2.İkinci fikrim ise fotoğrafcılarda tişörte baskı falan yaptırıcam 20tl ye onu 30-40 a satmayı düşünüyorum veya kupaya sizce yapılabilir mi ikisinden biri
BÜTÇE:300-400

Birinci fikrin için en az 30-40k sermaye gerekir. Yeterince ürün almazsan indirim vermezler, Türkiye'de zaten o ürünleri indirimli ithal eden elemanlar seni ezer.

İkinci fikrin için t-shirt baskı makinesi lazım. Ben bizim işyerine aldırdım zorla, devamlı çalıştay filan yapacaktık lazımdı bize, en ucuzu 1500 civarı, adam gibisi 3500-4000 arası. Desensiz beyaz t-shirt'ü bedenine göre 2-3 liraya bile alırsın. Sonra feci kâr edersin.

Kapitalizm işte, sermayen olmadan kazanamazsın ticarette... Mükemmel fikir de sermayedir ama kusura bakma, bunların, Cem Yılmaz'ın deyimiyle, "yapılmışı var".

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.