Al Sana Windows Oturumunun Sifresini kırma!

garabayram

Yeni üye
29 Ocak 2009
25
0
çok güzel emegine saglık ama ben bunu biliyodum; bende msn kırmasını istiyorum bilen arkadaşım varsa yollayın lütfen!

hellgod

Yeni üye
1 Şub 2009
14
0
güvenli modda o girişteki şifreyi sormaz gireriz direk pc'ye sonra kullanıcılar sekmesinden kendimize admin girişi yaratırız zor değil :)

dipnot : varolan admin şifresini değiştiremeyiz çünkü değiştirmek için yine bir şifre sitiyor.

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
acemi havası alıyorum,bunlar 700 milyar x trilyon kere verilmiştir..konu açmadan önce bi forumu araştıralım lütfen...

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
MaLeSeF yanlış 1 yöntemPc nin şifresini kırmak istiyorsanız en basit yol bu şimdi pc ye res atın 2 kere F8 e basın ve ordaki güüvenli mod felan var onunların arasında Komut İstemiyle GüvenLi Mod seçin ve oraya şunları yazın
net user %(kullanıcı adı dielim administör)%12345 (12345 yazan yer istediniz şifre olsun)
shutdown-r (-r dediğimiz Pc ye res at demek ama 30 sn sonra)
net user demek kullanıcılar demek cmd ye net user yazarsanız administör ve dier kullanıcıların isimleri gelir

şöylşe yapın

net user %Administör%12345
shutdown-r

ondan sonra güvenli modda açın bilgisayarı administör orada gözükecektir eğer şifre var ise 12345 i girin bu kadar :) okulun Pc administör lere böyLe giriyorum ;) :D

slapstick

Yeni üye
6 May 2009
12
0
kardeş yeni keşfettin qaLiba oLsn hmde bu çok basit :D hem daha mantıkLı yoLLarda war araştır burayı

FIRTINAA1

Üye
27 Mar 2008
241
0
-
aslında çok kolay :D regedit (kayıt sistemini okuyarak bulabilirsin) ama biraz sistemden anlaman lazım ama bunda güzel baylaşım ty

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.