Alacağım Pc hangi Oyunları Kaldırır ?

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
Arkadaşlar Bilmektesinizki Forumun en Küçüklerinden Birisiyim Şuan Tatilde'yim Bunu Size Hava Atmak için Söylemiyorum Neyse Babam Lenovo Z570 Marka Bir Pc Aldı ve 2 Güne Getirecek Neyse Şimdi Sizlere Soruyorum
Pc Özelliklerim Şunlar
İşlemci Teknolojisi: Intel® Core™ i7
İşlemci Numarası: 2670QM
İşlemci Hızı: 2.2 GHz
İşlemci Hızı(Turbo Boost Açık iken): 3.1 GHz
Ön Bellek: 6 MB
Hafıza (RAM) Kapasitesi: 6 GB
Hafıza (RAM) Tipi: DDR3
İşlemci Markası: INTEL
Ekran Kartı Hafızası: 2 GB
Ekran Kartı Markası: NVIDIA
VGA Chipset Modeli: GT540M
Ekran Boyu tu: 15.6 inch
Monitör Tipi: LED
Maksimum Çözünürlük: 1376 x 768
Ekran Kartı Tipi: Paylaşımsız Hafıza

Evet Arkadaşlar Ekran Kartı 2 Gb ve PAylaşımsız Ayrıca Bilgisayarımda Toplam 8 Çekirdek Bulunmakta Alacağım Bilgisayar Hangi Oyunları Kaldırır Ona Göre Şimdiden Almaya Başlayacağım

IrReSisTibLe

Uzman üye
19 Şub 2011
1,549
0
Diyarbakır
Win7 oyun sistemi değil oyunun içine ediyor resmen...
oyun için ps3 al rahat et ne gerek var pc ye şimdi ben cnm sıkıldımı pc den kalkar 107 ekran LCD nin karşısına geçer oyunda kaldığım yerden devam ederim dahada güzel oluyor pc ye oyun atıpta yazık etme o güzelim sisteme ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.