Oyun Allaha, Atatürke, Şehitlere ve Muhammet e hakaret...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdnanOsmanTR

Yeni üye
2 Ocak 2016
37
0
İstanbul
Selamlar öncelikle ne yapacığımı bilmediğim için buraya böyle bir konu açtım çünkü cidden sinirden kudurucak derecedeyim league of legends oyununda "SUP MY" kullanıcı adlı şerefsiz oyun boyu Atatürke, Şehitlere, Allaha, Peygambere ve Türk bayrağına sövdü. oyun sonu report ettim ama en baba oyundan uzaklaştırılıcak cidden bu aşırı hafif bir ceza hatta ceza bile değil...

edit:[email protected] adresine de mail attım

Edit: Kanıt küfr içermektedir. Kanıtları bize değil gerekli yerlere iletiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:

hyperduffy

Üye
20 May 2019
190
4
CyBeR
Selamlar öncelikle ne yapacığımı bilmediğim için buraya böyle bir konu açtım çünkü cidden sinirden kudurucak derecedeyim league of legends oyununda "SUP MY" kullanıcı adlı şerefsiz oyun boyu Atatürke, Şehitlere, Allaha, Peygambere ve Türk bayrağına sövdü. oyun sonu report ettim ama en baba oyundan uzaklaştırılıcak cidden bu aşırı hafif bir ceza hatta ceza bile değil...

Oyuna Ne kadar Rapor Bildiri Şikayet Vs Atarsanız Atın Geri Dönüş Yapacaklarını Sanmam Günde Binlerce Report Bildirisi Geliyor Ve Bir Çok Haklı Şikayet Report Lar 'a Denk Gelemiyor Lar
Bir Çözümün Olmadıgını Düşünüyorum Ki o tür İnsanlar ile Munekaşaya Girmenizi Tavsiye etmem Bırakın Cahill Hep Öyle Kalsın ....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
3,005
Merhaba
Bu tür kişileri ne kadar reportlasanda akıllanmazlar, yapabileceğin birşey yok gibi. En iyisi muhattab olmaman.

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
Oyuna Ne kadar Rapor Bildiri Şikayet Vs Atarsanız Atın Geri Dönüş Yapacaklarını Sanmam Günde Binlerce Report Bildirisi Geliyor Ve Bir Çok Haklı Şikayet Report Lar 'a Denk Gelemiyor Lar
Bir Çözümün Olmadıgını Düşünüyorum Ki o tür İnsanlar ile Munekaşaya Girmenizi Tavsiye etmem Bırakın Cahill Hep Öyle Kalsın ....

Gereken tüm yerlere iletmişsiniz. Gerisini ilettiğiniz yerler hallederse halledebilir. Biz bir şey yapamayız. Ama haklısınız bu tür insanlar çok var oyunlarda. Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.