Altenen iphone x

Volkanzker

Üye
18 Eki 2014
222
0
IPhone 8 / Plus / X / Factory Unlocked : Silver / Space Gray / Gold

3 unit ( 64 GB or 256 GB) : 600$
5 unit ( 64 GB or 256 GB) : 1000$
15 unit ( 64 GB or 256 GB) : 1500$
20 unit ( 64 GB or 256 GB) : 2000$

Şöyle bişey yazmış aklım almıyor beyler güvenilir mi sizce ya alsak versek patlarmı elimizde birsürü kişi yazmış forum bide dünyaca ünlü bilemedim.

bana saçma geldi sizin fikirlernizi almak istiyorum

Erenester

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
355
0
20
Dünya
tabiki saçma kardeşim bunlar iphone x in çakmasınıda yapamazlar
256gb bide alan fena kazıklanmıştır

D4rkGhost

Üye
13 Ocak 2018
57
0
Güven Olmaz Sonuçta Bu adamlar Kredi kartı hırsızlığı yaparak almışlar bunları aynısını sanada yapabilirler

Volkanzker

Üye
18 Eki 2014
222
0
replika sahte olması kötü olurda x i yok diye biliyorum neyse merak ettim 20 25 dakikadır aklımı kurcalıyordu alsammı felan diye adamlar iletişime geçtim daha yazmadı sorucam adam gibi

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
6
IPhone 8 / Plus / X / Factory Unlocked : Silver / Space Gray / Gold

3 unit ( 64 GB or 256 GB) : 600$
5 unit ( 64 GB or 256 GB) : 1000$
15 unit ( 64 GB or 256 GB) : 1500$
20 unit ( 64 GB or 256 GB) : 2000$

Şöyle bişey yazmış aklım almıyor beyler güvenilir mi sizce ya alsak versek patlarmı elimizde birsürü kişi yazmış forum bide dünyaca ünlü bilemedim.

bana saçma geldi sizin fikirlernizi almak istiyorum

Altenen de ürünleri shipliyip alıyorlar çalıntı cc ler ile yani sipariş ediolar, başına dert açmaz satın alsan ama satıcıda escrow yani önceden alıcı filan yoksa güvenmemelisin ve Türkiye ye yollayamıcakları için muhtemelen paranı yerler güvenme

Volkanzker

Üye
18 Eki 2014
222
0
Altenen de ürünleri shipliyip alıyorlar çalıntı cc ler ile yani sipariş ediolar, başına dert açmaz satın alsan ama satıcıda escrow yani önceden alıcı filan yoksa güvenmemelisin ve Türkiye ye yollayamıcakları için muhtemelen paranı yerler güvenme

anlamadım son cümleni kardeşim ya escrow ne demek

sonradan öğrendim escrow denilen olay ile yapılıyor sadece

Son düzenleme:

Bryks

Yeni üye
14 Mar 2017
39
0
Dostum CC ler üzerinden her ürünü bedava shipeliyip sana droplattırıyolar yani illegal olarak kargo drop felan sıkıntı baya girme

DWTS

Üye
19 Ağu 2017
183
0
24
Beyler bunlar orjinal ürün ama cc ile (çalıntı kredi kartı) alınıyor

DarkScannel

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
710
22
Bunu yapacağına sanırsam PayPal da para satanlar var Altenende onlardan akil daha sonra iphonex alabilirsin güvenlik açısından

Volkanzker

Üye
18 Eki 2014
222
0
Büyük dolandırıcıymış Z33 bu konu kalsın ilerde aratanlar olur yardımcı olur. Sanal alemin en iyi dolandırıcısı
Bunu yapacağına sanırsam PayPal da para satanlar var Altenende onlardan akil daha sonra iphonex alabilirsin güvenlik açısından

Onlarıda araştırıcam şimdi bakalım

Moderatör tarafında düzenlendi:

nk009

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
339
0
bence sakın denemeye kalkışmayın ben sql açıklı bir siteden cc bilgilerine ulaştım arkadaşa bissürü şey sipariş ettik iptal oldu çoğu tek ekran kartı geliyor kargoyu alırmıyız bilmiyoz hırsızlıktır bu.

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
Replika ürün olduğunu düşünmüyorum fakat helal üründe değil adamlar kart hırsızı sonuçta şaşmamak lazım bunada bulaşmaya değmez :D

emrxxa

Yeni üye
9 Mar 2019
5
0
beyler elemanlar sistemi kurmuşlar sakın alışveriş yapmayın.. parayı gönderdikten sonra aracı ücretiydi vesaire ardından ilk hesabınız sıfırlanıyor ardından telegramdan vesaire engel yiyorsunuz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.