Amazonda Web Sitesi Şablonu Nasıl Satarım

14 Mar 2017
158
0
Merhaba Arkadaşlar amazonda web sitesi şablonları, temalar satmak istiyorum böyle bir şey mümkün müdür? birisi satın almak istediğinde bunu nasıl gerçekleştireceğim ? Satın al deyip parayı ödediğinde indirebilecek mi yoksa ben ona mail olarak falan mı yollayacağım ? Sorularıma cevap verebilirseniz sevinirim okuduğunuz için teşekkürler.

BAGAY

Katılımcı Üye
13 Tem 2014
652
0
127.0.0.1
Hocam demek istediğiniz eğer amazon gibi sitelerin tasarımını satıcam, onun için html,css,php alanlarında bilgi sahibi olman gerekir.İstenilen web sitesini tasarımını ve istenilen işlemleri yaptıktan sonra kişiye direkt siteyi açıp verebilirsiniz.

Germiyan'

Kıdemli Üye
4 Mar 2009
2,217
1
Merhaba Arkadaşlar amazonda web sitesi şablonları, temalar satmak istiyorum böyle bir şey mümkün müdür? birisi satın almak istediğinde bunu nasıl gerçekleştireceğim ? Satın al deyip parayı ödediğinde indirebilecek mi yoksa ben ona mail olarak falan mı yollayacağım ? Sorularıma cevap verebilirseniz sevinirim okuduğunuz için teşekkürler.

Amazonda Seller account açmak gerekir.

Daha fazla ayrıntı burda var.
https://blog.propars.net/amazonda-satis-yapmak-amazonda-magaza-acmak/

Son düzenleme:

bat3rist

Üye
21 Eki 2014
226
2
Dünya
amazon bu satmak istediğin hizmetin satışına daha önce aracı olmuş mu ? yani amazonda bu tarz hizmetleri satan kişiler var mı ? Ayrıca amazon seller account açman lazım. Account açarkende K.K. ile ödeme yapman gerekiyor. Ondan sonrada bir sürü farklı prosödür var.

14 Mar 2017
158
0
Drop shopping mi yapmaya çalışıyosun

yani onun gibi bir şey tabi böyle bir şey mümkünse

amazon bu satmak istediğin hizmetin satışına daha önce aracı olmuş mu ? yani amazonda bu tarz hizmetleri satan kişiler var mı ? Ayrıca amazon seller account açman lazım. Account açarkende K.K. ile ödeme yapman gerekiyor. Ondan sonrada bir sürü farklı prosödür var.

bir benzeri vardı kadının biri android telefonlara uyumlu kitap satıyordu

Envato / ThemeForest / CodeCanyon sitelerine göz at.

Sağol dostum deniyeceğim bu siteyi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.