amd radeon r7 200 series ekran kartını nerden alabilirim

22 Mar 2015
156
0
Merhaba Arkadaşlar Ben amd radeon r7 200 series ekran kartını alacaktımda nereden alınacagını bulamadım internettende arastırdım yine bulamadım yardımcı olurumusunuz

aE3JR7.png

22 Mar 2015
156
0
kardeşim internette araştırdım epey serisi var amd radeon r7 240 , amd radeon r7 250 vs vs ben arkadaşımın pc'sinde gördüm ilgimi çeken piyasadaki hemen hemen bütün oyunları açıyordu the witcher 3 vs vs ondan hosuma gitti bide arkadasımın bilgisayarının diğer özellikleri işlemci i3 3220 ve 4 gb ram

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.