Amentes Roleplay More Different

16 Mar 2017
73
0
Samsun
ld6djg.png

AMENTES ROLEPLAY HAKKINDA

Merhaba Sevgili THT ailesi, sizlere Amentes Roleplay’i duyurmaktan mutluluk duyarım. SA:MP platformu üzerinde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle Amentes Roleplay adı altında güzel bir proje başlatmaya; "Hard RP" seviyesini zorlayacak bir sunucu ile siz değerli kullanıcılarımızın karşısına çıkmaya karar verdik. Amentes Roleplay olarak siz değerli kullanıcılarmıza en iyi ortamı hazırlamaktayız. Sağlam, bilgili ve tecrübeli kadromuz ile siz değerli kullanıcılarımıza özlenen, istenen rol zevki ve yüksek rol ortamı en iyi şekilde hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Amentes Roleplay olarak sağlam politikamız ile güzel ve iyi bir sunucu olmak için çalışmalarımız son hız devam ediyor. Yönetim Ekibi olarak panel, forum, mod konusunda sizler için her şeyin en güzelini seçiyoruz. Çeşitli sistemler yardımı ile rol çeşitliliğini arttırıyor, hazırladığımız çevre düzenlemeleri ile göz zevkine hitap eden rol ortamları oluşturuyoruz.

QvjG8A.png

FORUM HAKKINDA

Ana sayfa, forum ve panel tasarımı devam etmekte, oldukça anlaşılır ve açık bir tasarım oluşturuyoruz.Panel ve mysql bağlantısı yapıyoruz. İşlem sonrasında panel ve forum adresleri konu üzerinden paylaşılacak.

QvjG8A.png
]

MOD HAKKINDA

Modumuzu çeşitli game modlardan alıntılar yaparak oluşturuyoruz. Sizler için en kullanışlı sistemleri modun içine entegre ediyor ve oyun sırasında kullanımı kolaylaştırıyoruz. Çeşitli mesleklerimiz ile sizlere özgün rol yapma imkanı sunuyor ve para kazanırken bile rol yapmanın zevkine varacağınıza inanıyoruz. Sağlam dinamik sistemler ile sıkıntısız bir şekilde her türlü sistemsel başvurularınızı değerlendiriyor ve oyuna entegre ediyoruz. Dilediğiniz objeleri moda, oyuna veya diğer kullanıcılara zarar vermeyecek şekilde IC hesaplara göre yerleştiriyor ve rol ortamınızı özgün hale getirmenize olanak sağlıyoruz.

Destek ve katkıları için @Hera 'ya teşekkürler.

QvjG8A.png

YÖNETİM EKİBİ HAKKINDA

Yönetim ekibimizde bir çok yöneticimiz çeşitli platformlarda üst düzey yetkilerde yöneticilik yapmış kişilerden oluşmaktadır ve tecrübe, yardım, ego konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz kişilerden oluşuyor. Tekrar belirtmek istiyorum gurur, ego, kibir yapan yöneticilerimiz bulunmuyor ve böyle bir durum olması halinde kendisine uzaklaştırma gibi cezalar vereceğimizi sizlere iletiyoruz. AP konusunu kesin bir tavizle dile getiriyoruz "Hiçbir yönetici AP yapmayacak, yapanlar ağır ceza alacaktır.’’ sözünü sizlere veriyoruz. Biz yöneticileri dahi sizlerle meslek yaparken, emeğinize ortak olurken, mesleğin zevkini sizinle yaşarken göreceksiniz. Yardım ve sorunlar konusunda asla sıkıntı çekmeyeceğiniz sizlere tekrar tekrar söylüyoruz. Oyun içerisinde yardım isteklerinize en kısa sürede gerekli ilgi, alaka ve tatlı dil ile cevap verip sorunlarınızı ortadan kaldırmak için mücadele edeceğiz.

QvjG8A.png

Forum sitemiz: Amentes-RPG
Server ip :server.amentes-rpg.net:7777

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.