Amerika ay'a çıkmadı.kanıtlarım var (ss'li)

Joistiq

Üye
9 Ağu 2011
220
0
c6mf1.jpg

1.Resim

1.Seçenek: Dünya'dan Ay'a gelen,günlerce yolculuk yapan bir taşıt için ne garip bir durum o taşıttan sarkan yosun gibi madde.Ayriyetten gördüğünüz gibi bayrak nasıl şiddetli s
allanıyor.Normal hayattan bilirsiniz çok şiddetli rüzgar olmadığı sürece o kadar net bayrak dalgalanmaz.Ay'da rüzgar olup olmadığını bir kenara bırakalım hadi o kadar rüzgar varsa o taşıttan sarkan şey nasıl kopup uçmuyor? Çok rüzgar varsa o yumuşak toprak parçaları nasıl orayı sis bulutuna çevirmiyor?

2.Seçenek: Bayrak direğinin gölgeleri
de başka bir rezillik.Araç ve adamın gölgesi anyaya gidiyor bayrak direğininki konyaya.Ayriyetten bayrağın gölgesi nerede?

3.Seçenek: Bu resimde uzay mekiğiyle Neil Armstrong'un gölgelerinin nasıl bir olmadığını görüyoruz.Neil Armstrong'la uzay mekiğinin gölgelerine dikmeler çizersek yaklaşık 25derecelik açı oluyor.Bazılarınız diyecek Armstrong eğilse b
ile açı değişir.Onuda dikkate aldım.Armstrong dik duruyor ve dikkatinizi çekerim ışık kaynağına doğru eğiliyor.Çok hafif bir eğilme var ve o da 25derecelik açı yaratmıyor.Bizzat kendim denedim.Mekikte düz durduğuna göre bunda sorun yok.

4.Seçenek: Gördüğünüz o çukurun aynen kaba taslağı yanında duruyor.Sanki birisi 'çukurlar var'havası
Vermek için bir şeyle kazmış gibi.

c6mgz.jpg

2.Resim

1.Seçenek
: Bundada 1.resimde açıkladığım gibi bariz gölge farklılıkları var

2.Seçenek: 3.resimde Neil Armstrong mekiğe yakın bir yere beyaz renkli bayrağı bariz şekilde dikiyor ama bu resimde Neil Armstrong'un ayna gibi uzay başlığı yardımımıza yetişiyor :) Oraya hemen zoom yaptığımızda aslında bayrağın daha uzak bir yere dikildiğini görebiliriz.

c6mk0.jpg

3.Resim

1.Seçenek: İşte Amerikanın en gelişmiş aptal bir millet olduğuna bir kanıt daha.Gördükleriniz şaka değil gerçek.Bunlar bildiğiniz ışıklandırma sistemi.Hani eskiden annelerimizi babalarımızı resimlerde güneşin o alanı aydınlattığını düşündürdükleri ışıklandırma sistemi :) Dünya'dan ay'a baktığımızda ay'ı beyaz gibi gördüğümüzden burdaki ışık camları özel bir şekilde beyaz seçilmiş ve bilmidiğimiz toprağı bembeyaz göstermiştir.

2.Seçenek: İşte bu konuda ABD'lileri tuttum.:) Herşeyi batırmışlar ama ayakkabı izleri konusunda gayet başarılılar.Ay'a çıkıldığına inanan bir insan o adımlara baktığında Armstrong'un resmini çeken adamın sanki yeryüzüne indiğinde nasıl hayretler içinde kaldığını hatta heyecanlanıp düşecekmiş gibi bir düşünce vermeye çalışmış.Dikkat ettiyseniz küçük çembere aldığım yer bir insanın penguen gibi ayaklarını açtığını gösterir.Bir insan hangi ruh halinde öyle bir adım atmayı düşünür.Kısaca tam başaracakları sırada saçmalamışlar :)

'Peki bunları diyorsun ama nedir bunların sırrı?'

1)Rüzgarın olmadığı bir yerde bayrağın dalgalanması, resimle oynandığına işarettir.

2)Gölgelerin farklı olması da 3.resimde gördüğünüz gibi ışıklandırmaların farklı yerlerde olmasından dolayı.

3)Işıklandırmalarında güneş'in olmadığı bir yerde ihtiyaç duyulduğuna hepiniz anlamışsınızdır zaten.Beyaz camlı ışıklandırmalardan çıkan ışıklarla bembeyaz olan topraka ay süsü verilmiştir.

4)Ayakkabı izleride bilerek dağınık yapılmış ay'a vardıklarındaki o heyecanı göstermek için

İŞTE BU DA ALMAN MÜZİK GRUBU RAMMSTEIN'IN ABD İLE DALGA GEÇTİĞİ VİDEOSU

Rammstein - Amerika - YouTube

10 Kas 2011
198
0
kaf Dağı nın
usta bence perspektif dersine girde gel bide senin çizgilerden yosunu göremiyorum belki kablo oda günlerce modülün içinde kaldı diye kopmadı hiç zaten uzayda hava yok ondan dayanmış olabilir mi?.... hem pek çok sebepten ayın parlak yüzeyi doğru dürüst gölge oluşumunu engellemiş...2. reim için 7. sınıf fen dersinden yoksunsan ben ne diyeyim optik illüzyon zaten.... son resmin 1 seçeneğine cevabımda hani bazen mercek buğulandığında aynı köşede bir altıgen olur ya onun sebebi sudur aslında orda su yok tamam kabul ama toz dolu, dahası bu toz yuvarlak hemşerim....yani işin özü bir milleti yüceltcem diye diğerini yerin dibine sokmanın alemi değil ama merak etme sen mars a ilk biz gidicek buraya yazıyrum hadi hayırlısı uşağum....;)

Joistiq

Üye
9 Ağu 2011
220
0
1966'da Cıkıyorlarsa Suanda Cok Kolay Cıkarlat Bi Yerde Okumustum.Uzaya Cıktıkları Bilgisayarın Kapistesi 60 mb filanmı neymiş ?

CrawlerTR

Üye
17 Tem 2012
69
0
şuanda cıkamamalarının nedeni maliyet olarak gösteriliyor hesaplandıgında da cidden fena rakamlar ulasılıyormus

meltar95

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,645
1
C:\windows
1.Seçenek: Dünya'dan Ay'a gelen,günlerce yolculuk yapan bir taşıt için ne garip bir durum o taşıttan sarkan yosun gibi madde.Ayriyetten gördüğünüz gibi bayrak nasıl şiddetli sallanıyor.Normal hayattan bilirsiniz çok şiddetli rüzgar olmadığı sürece o kadar net bayrak dalgalanmaz.Ay'da rüzgar olup olmadığını bir kenara bırakalım hadi o kadar rüzgar varsa o taşıttan sarkan şey nasıl kopup uçmuyor? Çok rüzgar varsa o yumuşak toprak parçaları nasıl orayı sis bulutuna çevirmiyor?

O rüzgar değil yer çekimi olmayan yerde herşey uçar o bayrak oraya dikilmiş o yüzden havalanıyor zeki insan

2.Seçenek: Bayrak direğinin gölgeleride başka bir rezillik.Araç ve adamın gölgesi anyaya gidiyor bayrak direğininki konyaya.Ayriyetten bayrağın gölgesi nerede?

Oraya ışıklandırma seti konuldu bu set de gölge yaptı bayrağa dik açıyla düşen ışık gölge yapmadı

2.Seçenek: 3.resimde Neil Armstrong mekiğe yakın bir yere beyaz renkli bayrağı bariz şekilde dikiyor ama bu resimde Neil Armstrong'un ayna gibi uzay başlığı yardımımıza yetişiyor Oraya hemen zoom yaptığımızda aslında bayrağın daha uzak bir yere dikildiğini görebiliriz.

2 si farklı foto aslan

ExLeSs

Üye
1 Şub 2010
139
0
Kardesim hem alıntı yapıyosun hemde kanıt'larım' diyorsn milletin emegini yeme yada benim deme -.-

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.