Anakart işlemci desteği hakkında

CruzeBlade

Yeni üye
11 Ağu 2015
16
0
Herkese merhabalar bir sorum olacaktı evde eski masaüstü bilgisayarıma parçalar aldım.Anakartım gigabyte g31m-es2l (rev2.0) 775 pin bir anakart elimde 4 tane işlemci 775pin olarak şuan üstünde olan pentium 4 3ghz 1mb 800mhz bu işlemci ile bilgisayarım çalışıyor sorun yok ama elimdeki diğer işlemciler bundan biraz daha iyi 2 tanesi pentium dual core E2200 ve E5200 en sonuncu ise İntel core 2 duo E7300(en iyisi bu olarak biliyorum 3mb önbellegi) diğer 3 işlemciyi taktıgımda ekran gelmiyor sorun nedir sizce anakart destekliyormu bi bakabilir misiniz?(Donanımdan cok fazla anlamıyorum)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.