Andriod Keylogger

SiyarMamba

Katılımcı Üye
5 Tem 2013
451
0
Arkadaslar merhaba kaç gündür uğraşıyorum ama bulamadim ben andriod isletim sistemi olan genellikle samsung galaxy modellerine bir keylogger veya rat yoluyla sıkmak istiyorum yardımcı olursanız çok güzel olur

6 Ağu 2012
87
0
millet haberiniz yok sanırım android için rat üretildi en yakın zamanda konu açmayı düşünüyorum internette araştırırsanız bulursunuz programın ismi AndroRat pc'den telefonu takip edin aradıkları mesajları keylogger vs herşey var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.