Android casus yazılım..

mage4569

Katılımcı Üye
8 Ağu 2008
322
0
Merhaba arkadaşlar. forumun en eski üyelerindenim BELKİDE EN ESKİ ÜYESİYİM. Ancak seneleeer sonra ilk defa giriyorum. bu süre zarfında hayatımda çok değişmeler oldu. ve en büyük değişim ise evliliğe ramak kalan bir ilişkim olması. forumda araştırdım ancak rat rot olaylarına çok eski kaldım. ve bu süre zarfında teknolojinin gelişmesiyle tht aileside çokça gelişmiş..

Benim sorunum şu, evliliğe ramak kalan bir ilişkim ve ortada söylenen bir yalan var. Güven problemini aşmam gerekiyor. iş hayatımdan dolayı kız arkadaşıma pek zaman ayıramıyorum. bu yüzden telefonunda neler yapıyo ne bitiyo öğrenmem lazım.

Telefonda anlık ortamı ön kamera ve arka kameradan izleyebilceğim dinleyebilceğim whatsapp instagram vs konuşmaları telefon konuşmaları ve kayıtları ve konumunu takip edebilceğim bir yazılım.

İnternette senelik 1100 tl ye de var senelik 550 yede 650 ye de var. ama ben bu konuyu siz dostlarıma danışmak istedim. yani bu rat mat işi olmadan bu ücretli yazılımları crackleyebilecek varmıdır. yoksada hangi yazılımı satın almalıyım. ücretler çok pahalı.... şimdiden yardımlarınızı bekliyorum dostlarım...

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Son düzenleme:

mage4569

Katılımcı Üye
8 Ağu 2008
322
0

rat tan anlamıyorum hocam...

Forumda baska blogun linkini oaylasmak yasakmi bilmiyorum yasak ise yoneticilerimiz af buyursun niyetim bu arladasa yardimci olmaktir.
Al kardeş aradigin yazilim burda insallah iliskinizde sikinti cikmaz ve problemleri asarsiniz Self SPY APK - Android Rat Programı Kullanımı Videolu-Siber Yazilimci | Bedava internet | Apk indir

inşallah problemleri çözeriz... incelicem..

inceledim. ancak full fürüm değil 2 guünlük sürüm...

Son düzenleme:

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Merhaba, internetten ücretli yazılımların deneme süresince istediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz. Bazısı 3 gün bazısı 7 günlük deneme sürümü veriyor. Linkte verilenlerin pek stabil çalıştığını söyleyemem..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.