[Android]Kendi Flaş Uygulamanızı Yapın //ByPerPer

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
[FONT="Arial Black[COLOR="White [URL="https://tik.lat/MiPN2"] [FONT="Arial Black​

Son düzenleme:

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Eline sağlık video çekmek gerçekten zahmetli iş, bende aia dersleri vermeyi düşünüyorum lakin video çekemiyorum. Görsel ile en kısa sürede bende anlatım yapmayı düşünüyorum.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Yararlı bir konu teşekkürler

Yararlı konu, eline sağlık

Kullandığınız programların linkin konuya ata bilir misiniz?
Programın indirme linki ve gerekli olan şeyler videoda verildi

Eline emeğine sağlık.

Çok yararlı olmuş dostum eline sağlık

Konuda emek olduğu çok belli elinize sağlık

Hepinize teşekkürler

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Eline sağlık video çekmek gerçekten zahmetli iş, bende aia dersleri vermeyi düşünüyorum lakin video çekemiyorum. Görsel ile en kısa sürede bende anlatım yapmayı düşünüyorum.

Yararlı Konu Ellerine Sağlık
Teşekkürler
Virüs Total ekleyiniz.
Kardeşim eğitim videosu bu istersen kendin yap play storeye koy
VirusTotal ne alaka

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.