android oyun reklam

ROTASIZ52

Üye
14 Mar 2017
66
0
Merhaba arkadaşlar 3d unty de gelistirdiğim bir oyunumun banner reklamını denenek için reklamı görmem için google playe yüklemmi gerekiyor. önceden telefondan direk kurup görebiliyodum reklamlarımı.

10 Tem 2015
230
0
Merhaba arkadaşlar 3d unty de gelistirdiğim bir oyunumun banner reklamını denenek için reklamı görmem için google playe yüklemmi gerekiyor. önceden telefondan direk kurup görebiliyodum reklamlarımı.

Tabikide neden olmasın sen android cihazına kur google playe koymadan görürsün ama pcden görmek istiyorsan bunun için pclerde geliştirilmiş uygulama var telefonun bütün özelliğini sunuyor

ROTASIZ52

Üye
14 Mar 2017
66
0
bunun icin uyelik ile kazanc sagliyacagin
admod tarzi siteler var ama uygulama yaptim diyorsun

bilmen gerek bunlari ?

evet bazı seyleri biliyorum ama yeterli değil. şimdi hocam daha öceden bir oyun çıkarıp playe koydum guzel idirme ve kazanç aldım sonra oyun yayından kaldırıldı muhtemelen telifli bir foto görsel nedeniyle birtakım değişikler yapıp güncelledim fakat ogunden sonra daha reklam gözükmedi acaba admob bana verdiği reklam kodlarında daha reklam çıkmıyormu.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
2,005
Dinlenmede.
evet bazı seyleri biliyorum ama yeterli değil. şimdi hocam daha öceden bir oyun çıkarıp playe koydum guzel idirme ve kazanç aldım sonra oyun yayından kaldırıldı muhtemelen telifli bir foto görsel nedeniyle birtakım değişikler yapıp güncelledim fakat ogunden sonra daha reklam gözükmedi acaba admob bana verdiği reklam kodlarında daha reklam çıkmıyormu.

telif yemisin lisans ustune.
reklam cikmaZ.
keske oyunu kopyalayip lisans farkliligi yapsaydin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.