Yazılım | Programlama Android Senkronizasyonlu not defteri

22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
Selamın Aleyküm konu başlığı evet biraz garip oldu ama şöyle bir şey istiyorum.
ben telefonumdan uygulamaya birşey yazdığımda girdiğimde karşı telefonda bunu görebilsin istiyorum

yani x telefonundan bir veri gönderildiğinde y telefonundaki kişi uygulamayı açtığında x telefonundan yazdığımı görebilsin. şimdi örnek olarak yazdım bunu bu sistemi 4 5 telefon kullanacak. Sketchware ile yapmak istedim bilgisayar kullanamıyorum pek fazla androidde yapacak programda bulamadım sketchware sorun çıkartıyor. önerisi olan veya bunu yapabileceğim alternatif istiyorum sizlerden program bu benim yazdıklarımı kayıt edecek yani y telefonu uygulamayı kapattığında veya çıktığında tekrar girince görebilsin silinip gitmesin istiyorum. iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.