Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80
Cevap: Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

android'de virüs oluşturmak mümkünmü uyg. varmı veya önereceğiniz. root suz :) olursa . hocam saygılar.
ENES ALEMDAR8
Menü geniş nasil birşey lazim sana

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=FFH3fj-dWso[/ame]
Şefin tavsiyesi
https://www.turkhackteam.org/google...-bat-virusu-hedef-telefon-pert-et-zehirx.html

Iyi akwamlar her kese Kardewim androide troyan mesali uzaktan bir uygulama gondermekle lockscreen koymak mumkunmu ?

bytural biraz açarmisin konuyu ?

Son düzenleme:

G286745365

Üye
13 May 2019
151
0

Ben not defteri üzerinden format dosyası oluştursam onu karşı tarafa ne yöntemlerle iletebilirim meesela android telefona ne gibi .bat komutları yazıp ona atarım mesela instagram üzerinden .bat dosyasını attım tıkladığı an telefon sıfırlanır mı bilgin var mı ?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80

Ben not defteri üzerinden format dosyası oluştursam onu karşı tarafa ne yöntemlerle iletebilirim meesela android telefona ne gibi .bat komutları yazıp ona atarım mesela instagram üzerinden .bat dosyasını attım tıkladığı an telefon sıfırlanır mı bilgin var mı ?

G286745365 merhaba
Sorunu anlamadim
Sen pc ile yapip pc e mi atacan
Yoksa android ile yapip android e mi atacan

Sorun karişik
Ama yine cevap verim
1. Bat i unut boylebirsey olmaz
Apk hazirlar apk atarsin
Pc uzerinden not defterine yazip android e atamazsin

G286745365

Üye
13 May 2019
151
0

anladım abi ben pc üzerinden bat dosyası yapıp androide atabilir miyim demek istemiştim.
peki apk hangı programla yapılır hazır kodları var mı teşekkür ederim

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80

anladım abi ben pc üzerinden bat dosyası yapıp androide atabilir miyim demek istemiştim.
peki apk hangı programla yapılır hazır kodları var mı teşekkür ederim

Malesef dostum yapamazsin.
Tecruben yok varsayarak diyorum

Mesela ben o bat ı yapmam kolay olmamisti

kendim oluşturma şansım varmı .bat virüs uyg. varmı peki ?

İnternette tek bir tane var o da benim yaptigim baska hic bir yerde android ile bat yazilarini yan yana goremezsin.

bytural

Üye
1 Eki 2017
144
13
Baku

Iyi akwamlar yani mesela sizin bat virus ekran simgesini durmadan calistiriyor yani bu zaten sistemin icinde alt yapida caliwiyor
Bunun yerine ekrana boyle apk dosyayla uzaktan LOCKSCREEN koymak mumkun olurmu alt yapini zaten caliwtiriyoruz bunun yerine parola koya bilirsek daha etkili olur amma mumkun olurmu olmazmi onu bilmek istiyorum

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80

Iyi akwamlar yani mesela sizin bat virus ekran simgesini durmadan calistiriyor yani bu zaten sistemin icinde alt yapida caliwiyor
Bunun yerine ekrana boyle apk dosyayla uzaktan LOCKSCREEN koymak mumkun olurmu alt yapini zaten caliwtiriyoruz bunun yerine parola koya bilirsek daha etkili olur amma mumkun olurmu olmazmi onu bilmek istiyorum

bytural mümkün ancak bu durum şuan ne bir bilgi nede örnek sahibi degil internette.

Benim proje listemde mevcut hedef kisinin ekranini kilitlemek diye daha önce projeden bahsetmistim foruma ancan root istedigi icin projemi arastirmak üzere birileriyle paylastim bilgi dokuman geldi ama bakmadim daha.

Seni beklemeye davet ediyorum.
Beklersen yakinda bu forumda kafandan gecen konuyu bulursun diye soyluyorum :)

bytural

Üye
1 Eki 2017
144
13
Baku

Tesekkur ederim Ilginiz icin o dokumanlar bende olsaydi seve-seve bende arasdirma yapardim aslina dogru android programlama konusunda profesyonel degilim ama yinede caliwiyorsuz beklemedeyim hayirli gunler her kese

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80

bytural takdir edersin ki forum olarak android hakimiyetimize şahitsinizdir.

Biz Turkhackteam olarak android penceresine her dahim ilkleri yapmak ve bu hususta türkiyemizde örnek teşkil ediyoruz.
Bizim hakimiyetimiz android üzerinden tartişmaya açık olmamaklan birlikte yeni projelerimizde takip edilmektedir.

Umarim bir yeni projemizde yeniden sizlerlen birlikte olmak paylaşmak bizlere gurur verecektir.

Tesekürler

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ

Merhaba @JoseQual

Decompiller (decode) Sorusu daha önce {8,Ekim,2019} tarihinde @Ceyhun433 nickli üye tarafından [ Android Soru Cevap ] konusuna yorum olarak sorulmuş ve gereken cevaplar verilmişti.

Konu link
https://www.turkhackteam.org/google...irme-detayli-anlatim-ve-videolu-byzehirx.html

https://m.youtube.com/watch?v=SoiJKV6NCPE

Üfff konumu aciyorum yoksa sorulan bir soruya cevapmi veriyorum belli degil :)

Bu dökumanlar bana ait incelersen aklından geçeni rahatliklan uyguluyabilirsin.

@Not Sorularini bidahakine detaylandirirsan sevinirim kolay gelsin şimdiden.

Benim isteğim uygulma geliştirmek değik icindeki kodalrı görmek ve değiştirmek.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80

Benim isteğim uygulma geliştirmek değik icindeki kodalrı görmek ve değiştirmek.

JoseQual ben senin görebilecegini sanmiştim ama şuan tam olarak aklindan geçenin bu olmadigini düşunerek (kavramı) anlamadigini cikariyorum ki Dostane yaziyorum k bakma.

Kod degiştirmek ctr+f yaparak olmaz ki. Bak video da neyden bahsetmisim ben ?

Basit bir png(resim) degistirmek isterseniz (onu sil bunu yapiştir) yapmayin diyerek ilgisi ve hevesi olanlari (senin gibi) olası hata almamaniz için dahi yazdigim+anlattigim+ ve video olarak bahsettigim konudur bu.

Sen (A) klasorunden /Audio,Images/ dahi silsen bu silmis oldugun sonradan eklenen materyalar dahi olsa bilemezsin (E) klasorundeki bir dosyanin senin silmiş yada degistirmis oldugun (Ses,Resim) lere baglantili oldugunu (ki) daha kod degistirme mevzusuna suan gelmedim sebep > Video da mevcut zaten
Tekrar izlemeni ve duyduklarini internette arastirmani tavsiye ediyorum.

Umarim biran önce senide (Google Android) kategorisinde Android konularinla görürüz. Kolay gelsin

SwindLer06

Yeni üye
15 Eyl 2018
36
0

Hocam ben 100 sayfanın hemen hemen yarısını okudum sorumun cevabı ne bu forumda var ne de webte var 2 seneye yakın arıyorum sanalda bunu yapabilen sadece bu arkadaş var [ame]https://www.youtube.com/watch?v=W1xGkSYm2iA&t=1102s[/ame]
Sorum şu android virüsleri ratları antivirüsler anında buluyor samsung huawei gibi cihazların çoğunda antivirüsler yüklü geliyor ve telefonlara sızmak imkansız oluyor androidteki bilginize güvenerek size soruyorum bu serverları crypterlamak fudlamak gibi bir yöntem var mıdır?Cevabınız için şimdiden çok teşekür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80

Hocam ben 100 sayfanın hemen hemen yarısını okudum sorumun cevabı ne bu forumda var ne de webte var 2 seneye yakın arıyorum sanalda bunu yapabilen sadece bu arkadaş var https://www.youtube.com/watch?v=W1xGkSYm2iA&t=1102s
Sorum şu android virüsleri ratları antivirüsler anında buluyor samsung huawei gibi cihazların çoğunda antivirüsler yüklü geliyor ve telefonlara sızmak imkansız oluyor androidteki bilginize güvenerek size soruyorum bu serverları crypterlamak fudlamak gibi bir yöntem var mıdır?Cevabınız için şimdiden çok teşekür ederim.

SwindLer06
Merhaba SwindLer06 bahsettigin konu hakkında kişisel çalışma plan ptojeleri kullandıgım ve bu eylem planı degişkenlikleri ve uygulama metodlarını kişi yada kişilere göre hedef alarak yaptıgımızdan(ben) forumda paylaşım yapamıyorum (sebebi benim o anlık izledigim yol sizlerin belki işinize yaramıyacak ve daha kötüsü uygulamakta anlama yoluna ayıracagınız zamanı belki boşa giden bir vakit olarak neticelendirilecek ve bu sürecin suclusu haklı sebeplerden ben olacagım biz bu olasılıktan kaçınmak adına paylaşımlardan uzak duruyorum...

Söz konusu mobil cihaz markaları ticaret anlaşmaları dogrultusunda tabiki sertifikalı lisans adı altında güvenliklerini saglıyacak bu durum aslında 2012 yıllarından bazı samsung marka cihazlarda devletin talebi üzerine keylogg tarzı uygulamabulundu ortaya çıkan bu durum kullanıcıları huzursuz rahatsız edince samsung tarafından yapılan açıklama (Türkiye) ülkeler arası ticaretlerde yapılan anlaşma dogrultusunda ülkelerin talebi içerisinde gerekli uygulamalar talep kabul olarak işleniyor. Bu bahsi geçen uygulama ise benim (Android Keylogg Byzehirx) olarak 2016,17 de paylaştım)

Kardeşim SwindLer06 yazım aslında daha devam ediyor ancak şuan karşımda 2 değerli misafirim var gözümün içine bakıyorlar onları salım dönüş yaparsam kısmet artık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.