Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Cevap: Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

Ben Huawei mate 10 pro cihazı kullanıyorum bir türlü root atamadım. Cihazın bootloader kilit kodunu nasıl öğrenebilirim

Sabrozax imeil adresi ile mail atip alabilirsin fakat systemleri calisiyormu bilmiyorum.

2.bu tarz sorunlar icin 10 dolar yada 15 dolar karsiliqi veren siteler var

3.creck programlari var

4. ILK 3 unü yapamadiqindan yaziyon zaten bana.
Bax var bax ne bilirmisin ? Bak 100 tane teknik servisten 1 tanesinde bulursan öp basina koy pahali bir cihaz. Ve teknik servis ucreti 50 ile 80 ARASI (@^@)
OSMANIYE GELEBILIRSEN 50 liraya ben yonlendiririm ?

Baska turlu alamazsin yani ilk 3 denemek yerine 4.bilindik ve kesin yolu dene.

Huawei bax yada box yazarsan gorursun.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Box ne bilmiyorum alırsam nasıl bir işlem yapıcam onu da bilmiyorum. Yardımcı olabilirsen elbette memnun olurum.

Baboş teknik servislerin vergi numarasi ile alabildikleri birsey.
Ortalama fiyati 3'4 binliradan bahsediyoruz ve samsung nokia vs tum firmalarin kendi urettikleri boxlar vardir box ölüyü dirilten bisey.

Sen yapamaz sen alamazsin.
Sabrozax

IarceusI

Üye
12 Nis 2020
179
0

Termux'ta pure-l0g1c toolu ile instagram hesabına dictionary attack yaparken internetim çok hızlı olmasına rağmen çok yavaş denem yapıyor bir süre sonra takılıyor ve internetim mahvoluyor. Tüm ev internetsiz kaldı modeme reset atmak zorunda kaldım.(maksimum hızda deneme yapıyorum) acaba bir çözüm yolu var mı?
Proxy kullanmadan yapıyorum.
Teşekkürler

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Termux'ta pure-l0g1c toolu ile instagram hesabına dictionary attack yaparken internetim çok hızlı olmasına rağmen çok yavaş denem yapıyor bir süre sonra takılıyor ve internetim mahvoluyor. Tüm ev internetsiz kaldı modeme reset atmak zorunda kaldım.(maksimum hızda deneme yapıyorum) acaba bir çözüm yolu var mı?
Proxy kullanmadan yapıyorum.
Teşekkürler

IarceusI kullandiqin cihazin dns degistirip denedinmi ?
Ve senin modem resetlemeye kadar goturmesi ne alaka onu idrak edemedim.
Baska ve ciddi bir problem anlasiliyor ve bu termuxla alakali degildir diye dusunuyorum.

IarceusI

Üye
12 Nis 2020
179
0

IarceusI kullandiqin cihazin dns degistirip denedinmi ?
Ve senin modem resetlemeye kadar goturmesi ne alaka onu idrak edemedim.
Baska ve ciddi bir problem anlasiliyor ve bu termuxla alakali degildir diye dusunuyorum.
Bir deneyeyim
Ayrıca deneme ekranımda şu durumdayken şifre deneniyor ama attemps kısmında bir değişiklik olmuyor ve browser 100 un altına bile düşüyor. Normalde çok daha yüksek olması gerekirken. İlgili resim:
https://imgyukle.com/i/Q0CaEc

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0

Z shadow dan Instagram için site alıp yollayinca kullanıcı adı ve şifre ile giriyolar. O kullanıcı adı ve şifrede bana geliyo fakat giriş yaptıklarında saçma sapan sitelere yönlendirme oluyo. O yönlendirmeyi değiştirebilirmiyiz

IarceusI

Üye
12 Nis 2020
179
0

Selamlar değerli forum üyeleri

Termux pure-l0g1c toolu hakkında sorum maalesef çözüme kavuşamadı
İnternetimin download hızı 30 mbps ve bu tool deneme yaparken çok yavaş yapıyor örneğin tüm gece açık bıraktım sabah kalktığımda evin interneti kesilmişti ve denediği şifre sayısı 200 civarı ve word listim 30 k şifreden oluşuyor. Bu kadar az deneme yapmasına rağmen internete verdiği zararın sebebi ne olabilir. Kullandığım toolda proxy olayını kendisi hallediyor. (En azından öyle diyor) Vpn açıp girsem yine farklı olmuyor. İnternet kesildiğinde sorun algıla dedim. Algıladığı sorun DNS sunucusuna erişilemiyor oldu. Çok sıkıntı bir durum bir el atarsanız iyi olur. Yani sorunun kaynağını arıyorum. Toolu kullanmaya çok meraklı değilim sadece bu soruna nasıl yol açtıgını merak ediyorum.
Şimdiden teşekkürler

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Selamlar değerli forum üyeleri

Termux pure-l0g1c toolu hakkında sorum maalesef çözüme kavuşamadı
İnternetimin download hızı 30 mbps ve bu tool deneme yaparken çok yavaş yapıyor örneğin tüm gece açık bıraktım sabah kalktığımda evin interneti kesilmişti ve denediği şifre sayısı 200 civarı ve word listim 30 k şifreden oluşuyor. Bu kadar az deneme yapmasına rağmen internete verdiği zararın sebebi ne olabilir. Kullandığım toolda proxy olayını kendisi hallediyor. (En azından öyle diyor) Vpn açıp girsem yine farklı olmuyor. İnternet kesildiğinde sorun algıla dedim. Algıladığı sorun DNS sunucusuna erişilemiyor oldu. Çok sıkıntı bir durum bir el atarsanız iyi olur. Yani sorunun kaynağını arıyorum. Toolu kullanmaya çok meraklı değilim sadece bu soruna nasıl yol açtıgını merak ediyorum.
Şimdiden teşekkürler

IarceusI dns,proxy kullani test ettinmi.
Bence sorunun ciddi ve bu durum termux ile alakali degildir diyede dusunuyorum.

Son bisey daha online ping ölcermisin kac cikacak paylas bizimle

Sin7

Yeni üye
19 Mar 2019
2
0

Merbaha Android cihazımla wın10 kendi bilgisayarımı yönetmek istiyorum kablo ile veya offline son çözüm Team Wiear veya benzeri

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Hayır normal bir bilgisayar gibi erişim istiyorum ama basit bir şekilde

Sin7 nornal bir eriSim saglamak istediginde sorun yasiyormusun.
Ve bu hususta sana arternatif cozum soyluyorum ve senin sorunun termux degil baska bir problem.

Komple ag baglantin bosa cikmasj bence arastirilmasi gereken bir sorun.

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,311
22

android uygulamaya perl python ruby gibi dillerin modüllerini nasıl ekliyebiliriz. amaç kali toollarının bir arada düzgün bir şekilde çalıştığı bir uygulama yapmak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.