Android sürümü düşürme (acil)

ilkerberrak

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
303
0
Merhaba

Telefonum TT175
Geçtiğimiz aylarda android sistem güncellemesi gelmişti TT 175 e. Mevcut sürüm 5.1 di neyse güncellemeyi yaptık herşey güzeldi taaki telefon kendini kapatıp açana kadar..
telefon ekran kilitlendiği anda kendi kendini kapatıyor ve daha sonra tekrar açıyor 3 dakika sonra tekrar kapatıyor sonra tekrar açıyordu. Birazcık araştırdım felan bu cihazı kullanan neredeyse %99 oranın da bir kullanıcı bu hatayla karşılaşmış. yani gelen android güncellemesi hatalı olmuş. Bunu firmaya belirttik üreten piyasaya süren vs. pek takan olmadı hepsi garantiye gönderin 15-20 gün sonra alırsınız vs. şeyler söylüyorlardı bende bu süre içerisinde kullanacağım başka telefon olmadığı için android sürümü degiştirme kararı aldım.

bu konuda sizden yardım istiyorum. telefonumun ilk eski sürümüne nasıl dönebilirim? veya bu hatayı nasıl giderebilirim? root atmak rom atmak herneyse onlarıda yapmaya hazırım. birde cihazda parmak izi özelliği mevcut. diyelimki root felan attık android sürümünü degiştirdik. değiştirdğimiz bu android sürümünde parmak izi okuma özelliği olurmu
?

7 Tem 2007
9,549
89
Merhaba

Telefonum TT175
Geçtiğimiz aylarda android sistem güncellemesi gelmişti TT 175 e. Mevcut sürüm 5.1 di neyse güncellemeyi yaptık herşey güzeldi taaki telefon kendini kapatıp açana kadar..
telefon ekran kilitlendiği anda kendi kendini kapatıyor ve daha sonra tekrar açıyor 3 dakika sonra tekrar kapatıyor sonra tekrar açıyordu. Birazcık araştırdım felan bu cihazı kullanan neredeyse %99 oranın da bir kullanıcı bu hatayla karşılaşmış. yani gelen android güncellemesi hatalı olmuş. Bunu firmaya belirttik üreten piyasaya süren vs. pek takan olmadı hepsi garantiye gönderin 15-20 gün sonra alırsınız vs. şeyler söylüyorlardı bende bu süre içerisinde kullanacağım başka telefon olmadığı için android sürümü degiştirme kararı aldım.

bu konuda sizden yardım istiyorum. telefonumun ilk eski sürümüne nasıl dönebilirim? veya bu hatayı nasıl giderebilirim? root atmak rom atmak herneyse onlarıda yapmaya hazırım. birde cihazda parmak izi özelliği mevcut. diyelimki root felan attık android sürümünü degiştirdik. değiştirdğimiz bu android sürümünde parmak izi okuma özelliği olurmu
?
http://www.turkhackteam.org/google-android/1306616-turk-telekom-tt175-5-1-stock-rom.html#post5698538

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.