android telefon yardım

HackeRLorD29

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,126
0
mcdc3.png

wifiye bağlandığımda çince bir bildirim geliyor tıkladığımda çince bir apk indiriyor dr web apkyi virüs görmüyor ama sürekli gelmesinden bıktım bir kere uygulamaya girdim anime kız karakterleri var

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Bu bildirim, android sisteminizdeki yüklü olan bir oyun ve ya uygulama ile birlikte çalışır ve genelde ya oyunu actığınız anda karşınıza ekranı kaplayan bir reklam gelir, yada internet bağlantısı sağladığınızda bu tür bir bildirim gelir. Tek yapmanız gereken söz konusu bildirimin bağlı olduğu uygulamayı kaldırmak.

Pilot11S

Üye
15 Nis 2012
233
0
Bu bildirim, android sisteminizdeki yüklü olan bir oyun ve ya uygulama ile birlikte çalışır ve genelde ya oyunu actığınız anda karşınıza ekranı kaplayan bir reklam gelir, yada internet bağlantısı sağladığınızda bu tür bir bildirim gelir. Tek yapmanız gereken söz konusu bildirimin bağlı olduğu uygulamayı kaldırmak.

Balck Power doğru söylemiş mesela bir uygulamayı yüklüyorsun o uygulamayla telefona giriyor hangi uygulama olduğunu bilemessin ama kaldır tekrar yükle derken fark edersin.Çok sinir bozucudur.Şu an benim telefonumdada oluyor hatta bazen kendi kendine resim indiriyor hemde 90 100 tane .D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.