Android Telefona ROOT Atma!

SyntEX

Yeni üye
26 Şub 2019
37
0
Houston TX
Android Telefona ROOT Atma! (RESİMLİ ANLATIM)

-Öncelikle Herkese Merhabalar

Bugün Sizlere Androide Nasıl Kolayca ROOT Atmayı Göstercem! Konumuza Geçelim...

Yanlış Yapılan Hatadan BEN Ve Forum Sorumlu Değildir!
ROOT Telefonu GARANTİ Kapsamı Dışına ÇIKARTIR!

-İlk Önce Ayarlara Girip ''Telefon Hakkında'' Kısmına Tıklıyoruz

-Sonra ''Yazılım Bilgileri'' Diyoruz..

-Burda ''Yapım Numarası'' Yazan Yere 3-5 Kez Tıklıyoruz Üst Üste Görsell Aşağıda:

-Sonra Tekrar ''Ayarlara'' Girip En ALTTA Çıkan ''Geliştirici Seçeneklerine'' Tıklıyoruz!

Bu Kısımda Kesinlikle OEM Kilidi Açık Olacak!
Birde USB Hata Ayıklamayı Açın Açmazsanız ROOT Başarısız Olur!

NOT: OEM Kilidini açtıktan sonra ve root atma işlemi başarı ile tamamlandıktan sonra bir daha asla OEM Kilidini KAPATMAYIN ta ki rootu cihazdan kaldırana Kadar!

-Bunlarıda Yaptıktan Sonra Telefonu Bilgisayara Bağlıyoruz.

-Daha Sonra Bu Siteye Girip Telefonun Markasını Modelini Seçip İndiriyoruz.Avrupayı Seçin Siz Amerika Değil!

-İndirdikten Sonra Size ODİN Adlı Programın Linkini Verecem! Buradan Ulaşabilirsiniz!

Şimdi Başlayalım ROOT Atmaya Öncelikle Cihazı Download Mode Alalım Bunu Yapmak İçin Önce Telefonu Kapatalım!

-Daha Sonra Power(Açma-Kapama Tuşu) + Ses Kısma + Home Tuşlarına Aynı Anda Basılı Tutalım!Alttaki Şekilde!

Daha Sonra Aşağıdaki Şekilde Bir Menü Çıkıcak Karşınıza!

Bu Kısımda SES Yükseltme TUŞUNA Basıyoruz 1 Kere!

Ardından Bastıktan Sonra Böyle Bir Ekran Göreceksiniz!

Bu Kısımda USB İle Telefonu PC Yani Bilgisayara Bağlayın!

-Sonra Size Linkini Verdiğim İndirmiş Olduğunuz ODİN Adlı Programı Sağ Tıklayarak Yönetici Olarak Açıyoruz!

Daha Sonra Programımız Açılıyor!

Aşagıdaki Fotoğraftaki Gibi İşaretli Olan AP Kısmına Tıklıyoruz!

Daha Sonra Sizin Cihazınıza Özel“.tar.md5” İndirdiğiniz Dosyayı Seçip START Basıyoruz!

PASS Yazısı Çıkana Kadar USB Kablo Bağlantısını Çıkarmayın!

START Dedikten Sonra PASS Yazısı Çıkınca Otomatik Olarak Telefon Yeniden Başlatılıyor!

Artık Cihazınızın ROOT İşlemi Bitmiştir! Uygulamalar Arasında SuperSU Adlı Uygulama Olacaktır!

Son düzenleme:

Sun Tzu

Katılımcı Üye
20 Nis 2019
272
1
Chinese
Cevap: Android Telefona ROOT Atma! (RESİMLİ ANLATIM)

-Öncelikle Herkese Merhabalar

Bugün Sizlere Androide Nasıl Kolayca ROOT Atmayı Göstercem! Konumuza Geçelim...

Yanlış Yapılan Hatadan BEN Ve Forum Sorumlu Değildir!
ROOT Telefonu GARANTİ Kapsamı Dışına ÇIKARTIR!

-İlk Önce Ayarlara Girip ''Telefon Hakkında'' Kısmına Tıklıyoruz

-Sonra ''Yazılım Bilgileri'' Diyoruz..

-Burda ''Yapım Numarası'' Yazan Yere 3-5 Kez Tıklıyoruz Üst Üste Görsell Aşağıda:

-Sonra Tekrar ''Ayarlara'' Girip En ALTTA Çıkan ''Geliştirici Seçeneklerine'' Tıklıyoruz!

Bu Kısımda Kesinlikle OEM Kilidi Açık Olacak!
Birde USB Hata Ayıklamayı Açın Açmazsanız ROOT Başarısız Olur!

NOT: OEM Kilidini açtıktan sonra ve root atma işlemi başarı ile tamamlandıktan sonra bir daha asla OEM Kilidini KAPATMAYIN ta ki rootu cihazdan kaldırana Kadar!

-Bunlarıda Yaptıktan Sonra Telefonu Bilgisayara Bağlıyoruz.

-Daha Sonra Bu Siteye Girip Telefonun Markasını Modelini Seçip İndiriyoruz.Avrupayı Seçin Siz Amerika Değil!

-İndirdikten Sonra Size ODİN Adlı Programın Linkini Verecem! Buradan Ulaşabilirsiniz!

Şimdi Başlayalım ROOT Atmaya Öncelikle Cihazı Download Mode Alalım Bunu Yapmak İçin Önce Telefonu Kapatalım!

-Daha Sonra Power(Açma-Kapama Tuşu) + Ses Kısma + Home Tuşlarına Aynı Anda Basılı Tutalım!Alttaki Şekilde!

Daha Sonra Aşağıdaki Şekilde Bir Menü Çıkıcak Karşınıza!

Bu Kısımda SES Yükseltme TUŞUNA Basıyoruz 1 Kere!

Ardından Bastıktan Sonra Böyle Bir Ekran Göreceksiniz!

Bu Kısımda USB İle Telefonu PC Yani Bilgisayara Bağlayın!

-Sonra Size Linkini Verdiğim İndirmiş Olduğunuz ODİN Adlı Programı Sağ Tıklayarak Yönetici Olarak Açıyoruz!

Daha Sonra Programımız Açılıyor!

Aşagıdaki Fotoğraftaki Gibi İşaretli Olan AP Kısmına Tıklıyoruz!

Daha Sonra Sizin Cihazınıza Özel“.tar.md5” İndirdiğiniz Dosyayı Seçip START Basıyoruz!

PASS Yazısı Çıkana Kadar USB Kablo Bağlantısını Çıkarmayın!

START Dedikten Sonra PASS Yazısı Çıkınca Otomatik Olarak Telefon Yeniden Başlatılıyor!

Artık Cihazınızın ROOT İşlemi Bitmiştir! Uygulamalar Arasında SuperSU Adlı Uygulama Olacaktır!

Öncelikle Eline Sağlık Sayende Telefonuma ROOT Attım.Dediklerine Uygun Yaptım Oldu Artık Bıkmıştım Başka Yerlerde Yazanı Yaptım Olmadı Dediklerini Yaptım Oldu!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.