Android Telefonda Aircrack Kullanmak Mümkün Mü?

24 Mar 2015
58
1
LG G2 telefonuna sahibim linux deploy ile kali linux kurdum hic bir sıkıntı yok sadece Aircrack gibi wifi şifresi kırmak için olan programlari kullanamıyorum. Elimde ayrı wifi adaptörü var Airties WUS-201 telefona otg kablo takınca ise yaramiyor yada yapmam gereken ayarlar varsa ben bilmiyorum. Bu konuda yardım edebilirseniz cok sevinirim.

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
903
6
The World
LG G2 telefonuna sahibim linux deploy ile kali linux kurdum hic bir sıkıntı yok sadece Aircrack gibi wifi şifresi kırmak için olan programlari kullanamıyorum. Elimde ayrı wifi adaptörü var Airties WUS-201 telefona otg kablo takınca ise yaramiyor yada yapmam gereken ayarlar varsa ben bilmiyorum. Bu konuda yardım edebilirseniz cok sevinirim.

Öncelikle Android Kullanmış Ve Okulda Eğitimini Görmüş Biri Olarak Androidde BusyBox Programı Kur..

Eğer Wifi Kırma Programı Aircrack Programında Bir Hata Kodu Varsa PAylaşabilir Misin Bizimle...

Ek Olarak Telefonunun Otg Desteği Kendinden Olması Lazım Ama Sen İşini Sağlama Alıp Otg Kablosu Takarak Wifi Adabtörünü Tanıtmışsın İyi Yapmıssın Ama Sorum Cihazdan Değilde Kullandığın Aircrack Sürümüylede Alakalı Olabilir

Güncelleme Var Mı Bakabilirsin..

İyi Forumlar

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Termuxu bir kac saat once kesfettim fakat bunun üzerinde araştırma yaptim ve pek birşeyle karşılaşmadım acaba biraz daha detay verebilir misin yada bir kaynak?

darknette tanışmış olduğum birkaç termux hintli pakkistanlı devolperler var grupları var bende kendimi orda gelişdiriyorum hemen hemen pc de kali linuxda yapdığınız hackleri termux üzerinden yapabilirsiniz ben burayı kullanıyorum burada her türlü tools kullanımı pdf ler hata çözümleri var grup dolu katılım almıyorlar ama bi şekilde alldırtırım yakın sayılırız​

Son düzenleme:
24 Mar 2015
58
1

Öncelikle Android Kullanmış Ve Okulda Eğitimini Görmüş Biri Olarak Androidde BusyBox Programı Kur..

Eğer Wifi Kırma Programı Aircrack Programında Bir Hata Kodu Varsa PAylaşabilir Misin Bizimle...

Ek Olarak Telefonunun Otg Desteği Kendinden Olması Lazım Ama Sen İşini Sağlama Alıp Otg Kablosu Takarak Wifi Adabtörünü Tanıtmışsın İyi Yapmıssın Ama Sorum Cihazdan Değilde Kullandığın Aircrack Sürümüylede Alakalı Olabilir

Güncelleme Var Mı Bakabilirsin..

İyi Forumlar

Monitor mode etkilesmiyor sikinti orada ve asil sorun wifi adaptorunu gormuyor kali taksamda takmasamda airmon-ng yazdigim zaman hep ayni seyler var

darknette tanışmış olduğum birkaç termux hintli pakkistanlı devolperler var grupları var bende kendimi orda gelişdiriyorum hemen hemen pc de kali linuxda yapdığınız hackleri termux üzerinden yapabilirsiniz ben burayı kullanıyorum burada her türlü tools kullanımı pdf ler hata çözümleri var grup dolu katılım almıyorlar ama bi şekilde alldırtırım yakın sayılırız​

Numarami özelden atsam aldirtabilir misiniz?

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Monitor mode etkilesmiyor sikinti orada ve asil sorun wifi adaptorunu gormuyor kali taksamda takmasamda airmon-ng yazdigim zaman hep ayni seyler var

Numarami özelden atsam aldirtabilir misiniz?

grup dolu ama pasiflerden birini attırırım sen gönder ingilizce biliyorsun demı türkçe konusmak baska diller yasak çünkü 6 7 farklı ülke var

24 Mar 2015
58
1
Ne Termux yukleyerek nede Linux kurarak aircarck-ng paketini kulanamssin yani monitor mode ye girmeyecek cozumu bir nexus cihaz almak yada andoid cihazin kernelini pachlemek.

Surada deginilmis ama dikatli ol brick olabilir deneysel:

https://null-byte.wonderhowto.com/h...android-device-with-wireless-adapter-0162943/

Eger arkadasin dedigi gruba katilabilirsem oncelikle oraya bir danismak istiyorum dedigin konuyu bende bulmustum fakat biraz sikintili bir yol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.