Android Ve ram eklentisi oluyormu[Pokemon go için]

orHackeR09

Yeni üye
17 Ocak 2016
24
0
Aydın
Örnek : Bilgisayarımıza istediğimiz gibi ram saın alıp ekleyip yükseltebiliyoruz
Peki biz para karşılığı elimizde olan telefonun ram'ini yüskeltip ve android'ini yükseltebiliyormuyuz.
2) 768 Ram 4.1 android Pokemon go oynayabilirmiyim yada farklı yollarla android ram yükseltme gibi

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Örnek : Bilgisayarımıza istediğimiz gibi ram saın alıp ekleyip yükseltebiliyoruz
Peki biz para karşılığı elimizde olan telefonun ram'ini yüskeltip ve android'ini yükseltebiliyormuyuz.
2) 768 Ram 4.1 android Pokemon go oynayabilirmiyim yada farklı yollarla android ram yükseltme gibi

Ramini öyle yülseltemezsin ama root yapıp sanal ram ekleyebilirsin *tavsiyedir...

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Eyvallah hocam benim tel pokemon go kaldırmıyordu, siyah ekranda kalıyordu. Ram swap olayını ilk defa senden duydum ve deneyeyim dedim. Oyun açıldı ama az ram vermişim. Biraz arttırıp bir daha deneyecem şimdi :) Verdim teşekkürünü

Önemli değil...android hakkında yardıma ihtiyacın olursa yardımcı olmaya çalışırım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.