Android ve Web Tabanlı Siber Savaş Strateji Oyunu

kappo1453

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
334
1
PDbW25.png

Akıyor Mübarek
Klan Sistemi Bekliyorummm
Yükseltmeler de x50 şeklinde yükseltme gelmeli basa basa parmağım acıdı artık :)

Enesmut sen misin bi gecemedim bıraktım sonunda oyun bi yere varmıyo

Son düzenleme:

seyoo

Üye
8 Eyl 2016
60
0
ellerine sağlık saat 1 den beri nerdeyse aralıksız oynuyorum fakat şu yükseltme işlemini tek tek basmak yerine daha basit bi hale getirsen çok daha iyi olur işaret parmağım uyuştu basmaktan oyundaki nick: dseyitali

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
ellerine sağlık saat 1 den beri nerdeyse aralıksız oynuyorum fakat şu yükseltme işlemini tek tek basmak yerine daha basit bi hale getirsen çok daha iyi olur işaret parmağım uyuştu basmaktan oyundaki nick: dseyitali

Oyunu Adan Zye yenilemeyi düşünüyorum, bu tip sorunlar kalmayacak. :yardimsever

seyoo

Üye
8 Eyl 2016
60
0
aman oyunu sıfırlıyım deme ağlarımm. :( Kalkamıyorum başından emek boşa gitmesinn

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Bu oyunu gerçek bir ddos savaşı yapılabilir mi acaba :D

Belirli sunucular olsa :D

DDoS Atsa Herkes birbirine yöntemler aransa :D

Çok Güzel Olur Yetişkinlere Yönelik Bir Oyun Olur :)

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Bu oyunu gerçek bir ddos savaşı yapılabilir mi acaba :D

Belirli sunucular olsa :D

DDoS Atsa Herkes birbirine yöntemler aransa :D

Çok Güzel Olur Yetişkinlere Yönelik Bir Oyun Olur :)

Aynen, ben de böyle düşünüyorum. Klan savaşları olacak, klanlar ve oyuncular birbirlerine DDoS atacak falan. :cool

Makayasko

Üye
14 Mar 2017
233
0
reis klan felan guzelde acil su yükseltme olayına el at ya parmagımız kırılacak valla x50 felan gelmesi lazım tek seferde 50 yükseltme valla yoruldum parmak kalmadı :(

Ademhackpro

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
537
1
Başarılı.
s.a oyununuzu oynuyorum fakat 2-3 saat girmesek fazla para kasiyoruz ama bunlari iyi degerlendirmemiz lazim tektek basarak zorlaniyorum yaani oyundaa saat hilesi diye bisi var ama o acigi kapatirsan daha iyi olur ve oyunda seviyem 250 felan ama altta gorunen seviye o yukseltmelerim 800 un ustunde fakat puan yok bunlar hakkinda bilgi alabilirmiyim tsk..

Makayasko

Üye
14 Mar 2017
233
0
s.a oyununuzu oynuyorum fakat 2-3 saat girmesek fazla para kasiyoruz ama bunlari iyi degerlendirmemiz lazim tektek basarak zorlaniyorum yaani oyundaa saat hilesi diye bisi var ama o acigi kapatirsan daha iyi olur ve oyunda seviyem 250 felan ama altta gorunen seviye o yukseltmelerim 800 un ustunde fakat puan yok bunlar hakkinda bilgi alabilirmiyim tsk..

seviye maksimum 55 sıralamada görebilirsin lider benim :)
makine seviyen 250 dir belki
puan da başarılı saldırı yaptıkça geliyor 2şer 2şer

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
reis klan felan guzelde acil su yükseltme olayına el at ya parmagımız kırılacak valla x50 felan gelmesi lazım tek seferde 50 yükseltme valla yoruldum parmak kalmadı :(

tmmda hocam ama cokkkk zorr 🤔

Genel olarak oyun değişecek, bol eğlenceler...

Makayasko

Üye
14 Mar 2017
233
0
tmmda hocam ama cokkkk zorr 🤔

yapcak bişey yok reis kasılacan tavsiyem full miner servere bas ilk başlarda 1000 lwl olana kadar hatta 5000 daha iyi olur miner servere bas sonrası geliyor zaten arkasından şu an benim
miner server:21,941 seviye
firewall server:24,236 seviye
ana server:30,009 seviye
vu bu halde bana bile vuran var yapcak bişey yok kasılmaya devam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.