Androrat alanında uzman bir arkadaş lazım

pecorin09

Üye
2 Şub 2015
110
0
Arkadaşlar karşı telefona whatsapptan resim veya faceden resim link gibi bir yolla trojan atma konusunda yardım istiyorum. yardımınız acil olup ilgilenen arkadaş olursa pm den mesaj atarsa sevinirim. yardımınız karşılıksız kalmayacaktır

pecorin09

Üye
2 Şub 2015
110
0
yardım edecek arkadaş yok mu? yardımını karşılayabilirim sadece bir arkadaşın telefonuna gönderecem trojanı konuştuğumuz bir arkadaş maksat dost olup olmadığını anlamak sadece.

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Resim olarak atamazsın ayrıca arkadaşın dediği gibi .exe olarak da atamazsın telefon bu windows değil.
Bazı exe'leri telefonda açabiliriz onun içinde root gerekli ama o konuya şimdi girmeye gerek yok.
Sorgusuz java doğrudur fakat telefon için pek kullanılamaz şuan için... Bu alanda pek geliştiren yok diye biliyorum.
Yapabileceğin tek şey androrat ile bir .apk oluşturuyorsun bir yere upload ediyorsun ve göndermek istediğin kişiye bir şekilde inandırıyorsun...
"Kanka şu oyunu denesene bi sende açılıyor mu?"
"Falan falan oyunun hilesini yapmışlar"
"WhatsApp mesaj çalıcı yapmışlar" vs. vs. sosyal mühendislik becerilerin sana kalmıştır.

pecorin09

Üye
2 Şub 2015
110
0
Resim olarak atamazsın ayrıca arkadaşın dediği gibi .exe olarak da atamazsın telefon bu windows değil.
Bazı exe'leri telefonda açabiliriz onun içinde root gerekli ama o konuya şimdi girmeye gerek yok.
Sorgusuz java doğrudur fakat telefon için pek kullanılamaz şuan için... Bu alanda pek geliştiren yok diye biliyorum.
Yapabileceğin tek şey androrat ile bir .apk oluşturuyorsun bir yere upload ediyorsun ve göndermek istediğin kişiye bir şekilde inandırıyorsun...
"Kanka şu oyunu denesene bi sende açılıyor mu?"
"Falan falan oyunun hilesini yapmışlar"
"WhatsApp mesaj çalıcı yapmışlar" vs. vs. sosyal mühendislik becerilerin sana kalmıştır.

dostum teşekürler bu baya uğraştırıyor beni. karşı telefon rootlu değil android bu sorun olur mu? karşı tarafa yedirmek zor olmaz da androrat hangisini indireccez nasıl yapacaz bir yardımın olur mu port açılacak mı

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
dostum teşekürler bu baya uğraştırıyor beni. karşı telefon rootlu değil android bu sorun olur mu? karşı tarafa yedirmek zor olmaz da androrat hangisini indireccez nasıl yapacaz bir yardımın olur mu port açılacak mı
Port açılacak.
Karşı tarafın rootlu olmasına gerek yok.
Server oluşturmak için zaten binder var duckdns veya no-ip girip server oluşturacaksın ve karşı telefona indirteceksin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.